به حرف من گوش کن


+ موج جدید ترفندهای جریان فتنه در راه است

موج جدید ترفندهای جریان فتنه در راه است فعالین اصولگرا با تأکید بر اینکه موج جدیدی از ترفندهای جریان فتنه در راه است، اظهار داشتند: جریان فتنه با فعال کردن اقلیت مجلس و ورود مهره های سفید ترفندهای جدیدی را جهت حضور در عرصه سیاسی و اختلاف افکنی کلید زده اند.
 

*حضور  مهره های  سفید اصلاحات، نقابی برای نیروهای رادیکال و ساختارشکن این جریان

در همین ارتباط عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین گفت: جریان اصلاحات با ورود مهره های سفید خود به انتخابات قصد گرفتن جواز شرکت در انتخابات را دارند لذا تا زمانیکه این جریان تحت نفوذ رهبران ضد انقلاب و ساختارشکن خود است هیچگونه مشروعیت سیاسی را ندارد.

بهادر ولی زاده در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران در واکنش به موج جدید ترفندهای جریان فتنه برای ورود به عرصه انتخابات اظهار داشت: تلاش رهبران و سران اصلاحات برای تدوین استراتژی جدید برای ورود ایادی شان به انتخابات مجلس با هوشیاری شورای نگهبان، اصولگرایان و مردم بی نتیجه خواهد ماند.

وی با بیان اینکه اصلاح طلبان با ورود نیروهای سفید به جریان خود قصد عبور از فیلتر شورای نگهبان را دارند افزود: مهره های خاکستری و مردود شده اصلاحات بدلیل روشن شدن عقبه سوء سیاسی شان هرگز جواز ورود به انتخابات را بدست نخواهند آورد بنابراین با ترفند ورود چهره های سفید به داخل نظام قصد رخنه به درون نظام را دارند لذا باید وفاداران نظام بخصوص شورای نگهبان تمام تمهیدات لازم را برای جلوگیری از ورود ایادی فتنه به خانه ملت در نظر بگیرد.

عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین همچنین یارگیری اصلاح طلبان از مدعیان اصولگرائی را از ترفندهای جریان اصلاح طلبی برای ورود به انتخابات دانست و تصریح کرد: یارگیری از اصولگرایان برای اعتبار بخشیدن به جریان اصلاحات از دیگر ترفندهای اصلاح طلبان است لذا کسانیکه مدعی اصولگرایی هستند باید نسبت به ترفندها و نقشه های این جریان هوشیار بوده و خود را پله صعود آنان قرار ندهند.

وی شفاف سازی فضای سیاسی کشور و اگاهی بخشی به افکار عمومی را راهکار مقابله با ترفندهای اصلاح طلبان دانست و خاطر نشان کرد: احزاب و رسانه های اصولگرا باید در جهت آگاه سازی افکار عمومی و ایجاد بصیرت در جامعه برای جلوگیری از بروز هر فتنه جدید و عملی شدن استراتژی و ترفندهای بدنه ضد انقلاب اصلاحات جلوگیری کنند.
ولی زاده همچنین در واکنش به اظهارات اخیر موسوی خوئینی ها و تلاش وی برای احیای جریان فتنه وی را سرمنشأ اصلی فتنه 88 دانست و خاطر نشان کرد: موسوی خوئینی ها از ابتدای انقلاب با مخالفت با یکی از اساسی ترین و اصلی ترین رکن های نظام یعنی ولایت فقیه به ایجاد فتنه دامن زد بنابراین تمام رهبران اصلاحات با ساختارشکنی های خود جز ضد انقلاب ها حساب می شوند، لذا جریان اصلاحات تا زمانیکه در سایه هدایت آنان باشد هیچگونه مشروعیت سیاسی بدست نخواهد آورد.

*استفاده از مهره های سفید و یارگیری از اصولگرایان دو ترفند جدید جریان فتنه است

در ادامه عضو حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه استراتژی جدید فتنه گران، استفاده از مهره های سفید در انتخابات مجلس نهم است نیز گفت: بهره گیری صحنه گردانان اصلی فتنه از مهره های سفید و یارگیری از جناح اصولگرا، دو ترفند جدید جریان فتنه جهت حضور در عرصه سیاسی کشور می‌باشد.

حمیدرضا ترقی در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با اشاره به اینکه استراتژی اصلاح طلبان، استفاده از مهره های سفید در انتخابات مجلس نهم می‌باشد تصریح کرد: عناصری در حدود 1300 نفر در سراسر کشور تحت لوای افراد ناشناخته و برای تامین اهداف فتنه گران در حال فعالیت هستند که برای ورود به مجلس در تلاش هستند.

عضو حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه استراتژی حساب شده اصلاح طلبان  تنها با هدف روی کارآمدن صحنه گردانان اصلی فتنه می‌باشد اظهار داشت: این موج جدید از ترفندهای جریان فتنه به منظور تفرقه افکنی میان اصولگرایان و نفوذ در مجلس نهم می‌باشد که هوشیاری کامل اصولگرایان و ناظران شورای نگهبان را می طلبد.

*نفوذ جریان فتنه و حامیانشان در قلب اصولگرایان توطئه جدید جهت اختلاف افکنی

همچنین دبیرکل جامعه اسلامی کارمندان با اشاره به ترفندهای جدید فتنه گران در آستانه انتخابات مجلس نهم و ایجاد فتنه جدید گفت: نفوذ جریان فتنه و حامیانشان در قلب اصولگرایان برای ورود به انتخابات ترفند جدید برای ایجاد فتنه است.

سید کمال سجادی در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با بیان اینکه سران فتنه و حامیانشان راه بازگشت به نظام را ندارند، اظهار داشت: جریان فتنه در انتخابات گذشته تلاش کردند تا با آوردن چند کاندیدا ذهن جامعه را به نقطه ای منحرف معطوف نمایند تا از فضای سیاسی سالم کشور سوء استفاده نمایند.

وی با اشاره به اینکه سران فتنه و کسانی که به هر نوعی با خطوط فتنه وابستگی دارند قادر نیستند در انتخابات شرکت نمایند اذعان داشت: افراد وابسته به سران فتنه قصد دارند با انجام فعالیت های سیاسی در پشت پرده ی مهره ی سفید جریانشان به عرصه جریانات سیاسی بازگردند که موفق نخواهند شد.

دبیرکل جامعه اسلامی کارمندان با تاکید بر اینکه اصولگرایان بر اصول خود معتقد و پایبند هستند خاطرنشان کرد: یکی از ترفندهای جریان فتنه ایجاد اختلاف و نفوذ در قلب اصولگرایان است چرا که برخی اوقات ممکن است یکسری  اختلاف سلایق اندکی میان جریان اصولگرایان رخ دهد لذا حامیان فتنه با بهره  گیری از نقاب به ظاهر اصولگرایانه سعی در جذب یا  احیاناً نفوذ به جریان انقلابی اصولگرایان می‌نماید که قطعاً تمام نیروهای واقعی اصولگرا با هوشیاری مانع اجرای این ترفندها خواهند شد./

تگ ها:
    پيام هاي ديگران()   لینک