به حرف من گوش کن


+ دست و پا زدن ضد انقلاب در دروغ‌های خودساخته

رسانه‌های ضد انقلاب با انتشار بیانیه‌ای مجعول ادعا کردند آیت‌الله وحید خراسانی تحت فشار است.
پس از انتشار اخباری مبنی بر روابط حسنه آیت الله وحیدخراسانی با رهبر معظم انقلاب، رسانه‌های ضد انقلاب در اقدامی شتابزده ضمن انتشار بیانیه‌ای مجعول با عنوان "جامعه طلاب حوزه علمیه نجف و قم" ادعا کردند که آیت الله وحیدخراسانی تحت فشار است.

 پس از انتشار اخباری مبنی بر حمایت های آیت الله وحیدخراسانی از رهبر معظم انقلاب و تاکید وی بر اینکه حفظ نظام از اوجب واجبات است، رسانه های ضد انقلاب طی اقدامی شتابزده بیانیه ای مجعول به نام "جامعه طلاب حوزه علمیه نجف و قم" به زبان فارسی منتشر کردند و با فرافکنی، ضمن اعلام حمایت از آیت الله وحیدخراسانی ادعا کردند که وی تحت فشار است.
 
این اقدام در حالی صورت گرفت که چندی پیش آیت الله کعبی در دیداری با آیت‌الله وحیدخراسانی ضمن اشاره به برخی شیطنت‌های دشمنان انقلاب، از آیت‌الله وحید خواسته بود که مواضع خود را برای دفاع از انقلاب رسانه‌ای کند؛ از همین رو آیت‌الله وحید تاکید کرد که حفظ نظام از اوجب واجبات است.
 
از سوی دیگر آیت الله کعبی پس از دیدار چندی پیش خود با آیت الله وحید ضمن اعلام حمایت قاطع وی از رهبری انقلاب اظهار کرد: «آیت الله وحید با رهبر معظم انقلاب رابطه حسنه ای دارد. رابطه متقابل آیت الله وحید خراسانی با نظام اسلامی و رهبری عظیم الشان، حسنه و در مسیر حفظ دین اسلام و مذهب اهل بیتعلیهم‌السلام و استقلال کشور و تحکیم نظام اسلامی است.»
تگ ها:
    پيام هاي ديگران()   لینک