به حرف من گوش کن


+ چرا سازمان صداوسیما یامین پور را حذف کرد ؟

در حالی که سازمان صداوسیما تمام قد و با حداکثر پتانسیل از برنامه زرد و پرحاشیه ی نود دفاع کرده و به هیچ وجه انتقادات وارده به این برنامه و مجری انحصاری اش را شنوا نیست مشخص نیست که چگونه یک برنامه موثر و بصیرت دهی مثل "دیروز امروز فردا" به این راحتی دستخوش تغییرات می شود؟

هرچند که تلاشهای نمایندگان مجلس و برخی سیاسیون برای پخش مجدد برنامه "دیروز امروز فردا" تا حدودی تاثیر داشت و این برنامه چندی پیش با تغییراتی اساسی و با مجری جدید روی آنتن رفت اما عزت الله ضرغامی نشان داد که در آخر آنچه را که خود بخواهد جامه عمل خواهد پوشاند .

برنامه دیروز امروز فردا که با اجرای وحید یامین پور روشنگری بسیاری را در سطح جامعه ایجاد کرده و مورد استقبال مردم و تقدیر جریان حزب الله قرار گرفته بود پس از گذشت مدتی و با فشار برخی چهره های خاص بالاخره به حالت تعلیق در آمد . پس از مدتی تعطیلی و گمانه زنی های پیاپی و همچنین پیگیری های برخی نمایندگان مجلس برای پخش مجدد این برنامه متاسفانه صداو سیمای ضرغامی بدون کوچکترین حمایتی از وحید یامین پور و در حالی که تهیه کننده این برنامه وعده داده بود وی مجری سری جدید خواهد بود، محمدحسین رنجبران مدیرکل روابط عمومی وزارت رفاه را جایگزین وی کرد .

بر این اساس ظاهرا حذف دکتر وحید یامین پور از رسانه ملی کلید خورده و قرار نیست تا این استاد دانشگاه امام صادق را دیگر در صدا و سیما ببینیم.

هرچند که وی پس از پخش برنامه دیروز امروز فردا با اجرای مجری جدید در وبلاگش نوشت: "منتظر نباشید تا درباره ی اتفاق امشب (دلایل عدم حضورم در برنامه ی دیروز امروز فردا) چیزی بگویم.

یامین پور همچنین در مصاحبه با شبکه خبر ایران گفت که کار با تلویزیون تجربه ی دلچسبی برای او نبوده و او دیگر برای همکاری با شبکه سه انگیزه ای ندارد. مجری سابق برنامه جنجالی "دیروز امروز فردا"، اینبار هم از بیان جزئیات و پشت پرده ی اتفاقات سیمای جمهوری اسلامی پرهیز کرد.

گفتنی است در حالی که سازمان صداوسیما تمام قد و با حداکثر پتانسیل از برنامه زرد و پر  حاشیه ی نود دفاع کرده و به هیچ وجه انتقادات وارده به این برنامه و مجری انحصاری اش را شنوا نیست مشخص نیست که چگونه یک برنامه موثر و بصیرت دهی مثل "دیروز امروز فردا" به این راحتی دستخوش تغییرات می شود؟

شنیده ها حاکی از آن است که تهیه کننده این برنامه نیز به زودی تغییر خواهد کرد!

 

تگ ها:
    پيام هاي ديگران()   لینک