به حرف من گوش کن


+ مشاوران مخفی موسوی

یک کاریکاتوریست حامی جریان آشوب، افرادی که خود را مسئولان شورایی موسوم به «راه سبز امید» می‌دانند، به تمسخر گرفته و ضمن ترسو خواندن آنان، از هویت مخفی این افراد انتقاد کرده است.
بروز اختلاف گسترده میان اعضای جریان ضدانقلاب در خارج از کشور که در ماه‌های اخیر وارد فاز جدیدی شده بود، اخیرا رنگ و بوی تندتری به خود گرفته و طیف‌های مختلف این جریان را به تمسخر یکدیگر واداشته است.

 در همین راستا، «ن.ک» کاریکاتوریست سابق روزنامه‌های زنجیره‌ای اصلاح‌طلب که در اوایل راه‌اندازی سایتی در کانادا، جزو حامیان میرحسین موسوی و جریان فتنه 88 بود، بعد از چندی با ناامیدی از این جریان و اذعان به مرگ آن، به تمسخر و نقد سران فتنه روی آورد.

وی در جدیدترین کارتون خود، افرادی که خود را مسئولان شورایی موسوم به «راه سبز امید» می‌دانند، به تمسخر گرفته و ضمن ترسو خواندن آنان، از هویت مخفی این افراد انتقاد کرده است؛ موضوعی که با توجه به حضور آنان در کشورهای اروپایی و همچنین آمریکا، نشان از هراس انان از افشای هویتشان عنوان شده است.

گفتنی است شورای موسوم به راه سبز امید پس از آن تشکیل شد که با قطع ارتباط سران فتنه در داخل کشور با اپوزیسیون خارجی، جریان ضدانقلاب به یک کانال ارتباطی برای هماهنگی و سازماندهی آشوبگران احتیاج داشت.

به همین منظور جمعی از مشاوران میرحسین موسوی و مهدی کروبی در اروپا و آمریکا نظیر ارشیر امیرارجمند (در فرانسه) و مجتبی واحدی (در انگلیس) اقدام به راه‌اندازی این گروه کردند تا بتوانند به عنوان نمایندگان این افراد به مصاحبه با رسانه‌های خارجی و مخالف جمهوری اسلامی ایران بپردازند.

تگ ها:
    پيام هاي ديگران()   لینک