به حرف من گوش کن


+ نوازنده موسیقی رپ در آمریکا از نوازندگی کناره­گیری کرد

به گزارش القاهرنت، ممعروف به ((ناپلئون)) نوازنده موسیقی رپ در آمریکا - که از نوازندگی کناره­گیری کرده است- تصمیم گرفت تمام تلاش خود را برای دعوت مردم بخصوص جوانان آمریکا و اروپا به دین اسلام متوجه نماید.

یاسین فعالیت خود را با ایراد یک سخنرانی در کنفرانسی در مقابل هزار تن از جوانان مسلمان در ضمن فعالیت کنفرانس اسلامی در هلند شروع نمود، وی در این سخنرانی جوانان را به دوری از لذت­های حرام -که سبب حرمان آنان از سعادت حقیقی و دوری از پروردگارشان می­گردد- دعوت نمود.

یاسین گفت: علی رغم شهرت گسترده­ و ثروت و سرمایه­ای که در راه نوازندگی به دست آورده­ام، اما سعادت حقیقی را تنها در دین اسلام – که نه سال است به آن گرویده­ام- پیدا کرده­ام.

یاسین افزود:قبل از مسلمان شدنم به دنبال سعادت واقعی می­گشتم، و بر این باور بودم که کالاهای دنیوی سعادت را برایم به ارمغان می­آورد، تا این­که در انتها به دین اسلام راه یافتم و سعادت واقعی خویش را در آن یافتم. هرکس به دین اسلام راه یابد به زودی احساس فخر و عزت نفس خواهد نمود.

یاسین در ادامه افزود: در جهان کسانی هستند که عمداً می­خواهند چهره­ای خشن و ناپسند از اسلام به مردم نشان دهند،لذا بر هر مسلمانی واجب است که با رفتار و برخوردهایش تصویری زیبا از دین اسلام را ارائه نماید تا این­که به عنوان الگو و سرمشقی برای دیگران باشد.

و گفت: بر ما واجب می­گردد در مقابل تبلیغات غرب و مخاطب قرار دادن عقل­های مردم در کشورهای غربی روبرو شده و تصویری واقعی از دین اسلام را به آنان ارائه نماییم.

لازم به ذکر است که یاسین اقامت در کشور عربستان سعودی را انتخاب کرده تا آن را مرکز دعوت خویش قرار دهد.

تگ ها:
    پيام هاي ديگران()   لینک