به حرف من گوش کن


+ کاربران سایت حامی موسوی خود را بی دین و بی خدا می دانند

68درصد کاربران سایت حامی موسوی خود را بی دین و بی خدا می دانند
اکثریت کاربران یکی از سایت های فعال در فتنه و آشوب سال گذشته را افراد «بی دین» و «بی خدا» تشکیل می دهند. دست کم نیمی از این افراد مقیم خارج کشور هستند.
شبکه مجازی «بالاترین» در فتنه گری و آتش افروزی سال گذشته گروهک های ضد انقلاب نقش آفرینی می کرد و به انتشار انواع مطالب دروغ و جعلی و در عین حال مهیج در راستای شعله ور کردن آشوب می پرداخت.
این پایگاه اینترنتی اگرچه از خارج کشور مدیریت می شود اما می کوشد چنین القا کند که نویسندگانش در داخل ایران و سر صحنه مبارزه! حضور دارند. بالاترین همچنین با پروژه منافقانه میرحسین موسوی هم پوشانی کامل داشت و سعی می کرد به فتنه مذهبی دامن بزند اما بعد از رسوایی های زنجیره ای روزقدس، 13آبان، 16آذر و عاشورای سال گذشته، عملاً وارد فاز عقده گشایی علیه مقدسات دینی شد. همین اقدام البته باعث ریزش اندک افراد مذهبی شد که خیال می کردند گردانندگان بالاترین (حامیان موسوی) غم و غصه مذهب و کشور و ملت دارند.
اکنون بن بست جدیدی در شبکه صهیونیستی بالا ترین رخ نموده و آن اینکه از یک سو گردانندگان سایت با اذعان به ریزش مخاطبان داخلی خود، تلاش کردند از دوز فحاشی و هتاکی علیه مذهب بکاهند و به همین دلیل شماری از کاربران لامذهب دوآتشه را که دست گردانندگان بالاترین را رو می کردند، موقتاً از صفحه اول شبکه حذف کردند. اما از طرف دیگر آخرین نظرسنجی همین شبکه نشان داده که 68 درصد کاربران بالاترین ذاتاً ضددین هستند!
به گزارش دویچه وله، در نظرسنجی این شبکه مجموعاً 4700 کاربر شرکت کردند که دست کم 50 درصد آنها گفته اند خارج از ایران هستند. همچنین 68 درصد اعلام کرده اند بی خدا و بی دین هستند! دویچه وله تاکید می کند که براساس این نظرسنجی ، هویت بالاترین با جامعه ایران متفاوت است.
مهدی یحیی نژاد از کارگزاران بالاترین در گفت وگو با دویچه وله اذعان می کند: به تدریج از سال گذشته ایمیل هایی به ما می آمد که شما چه طور اجازه می دهید چنین مطالب توهین آمیزی علیه عقاید مردم ایران در صفحه اول بالاترین منتشر شود؟ ادامه این وضعیت می تواند منجر به این شود که ما مخاطبان خود را بیشتر و بیشتر از دست بدهیم.
این ضد انقلاب خارج نشین اضافه می کند: ما مطالب حساسیت برانگیز و توهین آمیز را صفحه اول نمی گذاریم تا کاربری که برای اولین بار در اینترنت می آید و صفحه ما را می بیند، یکباره لینک هایی را که به خدا و پیغمبر فحش می دهد، نبیند و نگذارد برود. ما در همین حد صفحه اول را کنترل می کنیم(!)
بدین ترتیب محتوای بالاترین همچنان ضددینی است چندان که این شبکه ضد انقلاب پریروز نوشت: هم جمهوری اسلامی و هم اسلام باید هر دو حذف شوند. اگر می خواهیم جایی برسیم باید با اسلام و محرم و صفر خداحافظی کرد. درود بر موسوی زیباست اما «یاحسین میرحسین» یک عقبگرد دینی است، همچنان که الله اکبر گفتن. ما با احکام اسلام مخالفیم نه فقط با احمدی نژاد. افرادی مانند هاشمی رفسنجانی هم نفسشان به همین جمهوری اسلامی وابسته است. و باید گفت ما بازی خوردیم در حمایت از امثال اینها. این حرف دل خیلی از ماهاست هرچند که دردناک باشد.


تگ ها:
    پيام هاي ديگران()   لینک