به حرف من گوش کن


+ برای ترور، کمتر از یک میلیارد دلار نمی‌گیرم!

 

برای ترور، کمتر از یک میلیارد دلار نمی‌گیرم!
یک حامی شاخص میرحسین موسوی که سابقه طولانی مدتی در بیان مطالب بامزه دارد و پیش از این هم رسما از اعضای گروهک تروریستی منافقین خواسته بود تا به این جریان ملحق شوند، در جدید‌ترین ادعای خود مطالبی را درباره اعترافات قاتل دکتر علی‌محمدی بیان کرده است.

مهدی خزعلی» در یادداشتی که در وبلاگ شخصی خود نوشته، با اشاره به پخش اعترافات قاتل شهید علی‌محمدی از رسانه ملی، نوشته است: «قاتل می‌گوید برای آموزش به پادگانی در اسرائیل رفتم و در آنجا دو موتور ایرانی بود. موتور، موتور است دیگر؛ حال قحطی موتور نبوده است که از ایران ببرند به اسرائیل!»

خزعلی همچنین مدعی شده است که عدم رویارویی قاتل با همسر شهید علی‌محمدی به صورت حضوری، نشانه جعلی بودن اعترافات اوست؛ ادعای جالبی که میزان علمی و کار‌شناسی بودن سخنان و دلایل او را مشخص می‌کند چرا که رسانه ملی تصاویر دیدار حضوری همسر شهید و عامل موساد را نیز بار‌ها پخش کرده است.

البته سخنان بامزه آقای خزعلی به اینجا ختم نشده او و اضافه کرده است: «قاتل می‌گوید برای ترور دکتر علیمحمدی ۵۰ هزاد دلار گرفته است، این هم به عقل جور در نمی‌آید؛ مگر قاتل مغز خر خورده است که با ۵۰ هزار دلار آدم بکشد و بمب منفجر کند؟! به ما که کمتر از یک میلیارد دلار بدهند، کاری نمی‌کنیم.»

فعالان سیاسی معتقدند واهمه رژیم صهیونیستی از شناسایی عوامل تروریستی خود توسط وزارت اطلاعات ایران سبب شده تا اینگونه اقدامات تبلیغاتی - رسانه‌ای علیه این موضوع شکل بگیرد؛ مساله‌ای که با توجه به استقبال گسترده مردم و افکار عمومی از این عملیات، به نظر می‌رسد با ناکامی مطلق مواجه شده است.

گفتنی است مهدی خزعلی تاکنون چندبار به دلایل امنیتی بازداشت و سپس به قید وثیقه آزاد شده است.

آیت‌الله خزعلی هم چندی پیش از اظهارات و مواضع ضدانقلابی پسرش ابراز برائت کرد و اعلام کرد تا زمانی که او دست از این موضع دشمن پسند برندارد، با او دیدار نخواهد کرد.

همچنین برخی منابع خبری از عضویت وی در انجمن حجتیه خبر داده‌اند اما او چندی پیش در نامه‌ای به روزنامه ایران، این مساله را تکذیب کرد.

تگ ها:
    پيام هاي ديگران()   لینک