به حرف من گوش کن


+ پایگاه اطلاع‌ رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای اعلام کرد:

پایگاه اطلاع‌ رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای اعلام کرد:

برنامه مراسم عزاداری حضرت ابا‌عبدالله الحسین(ع) با حضور رهبر معظم انقلاب.

برنامه عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا‌عبدالله الحسین (ع) در محرم با حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی(ره) اعلام شد.

 به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، همزمان با فرا رسیدن ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام، امسال نیز همچون سال‌های گذشته مجلس عزاداری در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.
این مراسم از هفتم تا یازدهم محرم 1432 برابر با دوشنبه 22 آذر 89 تا جمعه 26 آذر 89 همراه با اقامه نماز جماعت مغرب و عشا در حسینیه امام خمینی (ره) واقع در خیابان فلسطین، تقاطع آذربایجان، برگزار می‌شود.
در ضمن هر شب قبل از نماز مغرب و عشاء احکام شرعی توسط حجت‌الاسلام فلاح‌زاده بیان می‌شود.
در این اطلاعیه از عموم مردم عزیز و عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم‌السلام دعوت شده ، در جهت حفظ شعائر دین و عظمت اسلام در این مراسم شرکت فرمایند.
برنامه‌ی این مراسم به شرح زیر عنوان شده است:

شب اول: دوشنبه 22 آذر 89 مصادف با 7 محرم 1432 قبل از منبر قرائت قرآن با صدای کریم منصوری، سخنران حجت‌الاسلام پناهیان با مداحی منصور ارضی و حسین سازور.
شب دوم: سه‌شنبه 23 آذر 89 مصادف با 8 محرم 1432 قبل از منبر قرائت قرآن با صدای حسین اکبری و سخنرانی حجت‌الاسلام علم‌الهدی و مداحی محمد طاهری.
شب سوم: چهارشنبه 24 آذر 89 مصادف با 9 محرم شروع مراسم با قرائت قرآن با صدای مرتضی طاهری، سخنرانی حجت‌الاسلام سیداحمد خاتمی و مداحی سعید حدادیان.
شب چهارم: پنج‌شنبه 25 آذر 89 مصادف با 10 محرم قبل از منبر مراسم قرائت قرآن با صدای مهدی سماواتی و سخنرانی حجت‌الاسلام انصاریان و مداحی محمود کریمی.
شب پنجم/ جمعه 26 آذر 89 مصادف با 11 محرم شروع مراسم قرائت قرآن با صدای سیدعلی رضوی و سخنرانی حجت‌الاسلام صدیقی و مداحی مهدی سلحشور.

التماس دعا.

تگ ها:
    پيام هاي ديگران()   لینک