به حرف من گوش کن


+ درخواست راهپیمایی برای کسانی که جرات حضور در انظار مردم را ندارند!

 

 

سحام نیوز : میرحسین موسوی و مهدی کروبی با انتشار نامه ای خطاب به وزیر کشور از وی درخواست مجوز برای راهپیمایی نمودند. بهانه این فتنه گران حمایت از مردم مصر و تونس اعلام شده است. اما چند نکته  در مورد نیت اصلی جریان فتنه از این درخواست وجود دارد.

1-      قطعا افراد وابسته به جریان فتنه بخصوص سران آن می دانند که مردم ایران اسلامی برای محاکمه آنها لحظه شماری می کنند و منتظر مجازات این عاملان استکبار هستند. کسانی که به نقل از خودشان از ترس برخورد مردم بر سر قبر پدر نمی توانند حاضر شوند قطعا شهامت حضور اعلام شده در نقطه ای مشخص را نخواهند داشت.

2-      مجوز راهپیمایی  برای 25 بهمن ماه در خواست شده است. برخورد قاطع ملت ایران با فتنه گران در 22 بهمن ماه سال گذشته چنان ترسی در وجود فتنه گران انداخته که جرآت حضور در 22 بهمن در بین مردم را نخواهند داشت . لذا خود را از خیل عظیم مردم که قطعا در 22 بهمن ماه شعار حمایت از مردم مسلمان مصر و تونس را سر خواهند داد ، جدا نموده و عملا ثابت کردند که به یک گروهک جدا از ملت همانند گروهک منافقین تبدیل شده اند.

3-       با مراجعه به سایت های حامی جریان فتنه و نگاهی به نظرات حامیان جریان فتنه می توان فهمید که حتی اینگونه افراد نیز امیدی به برگزاری راهپیمایی ندارند و آن را فقط یک اقدام تاکتیکی از سوی سران خود توصیف می کنند.

از شواهد و قرائن پیداست که مطرح کردن درخواست راهپیمایی ، تنها دست و پا زدن فتنه گران در یک نمایشی سیاسی است که خود و جریان فتنه را زنده نشان دهند . اما اگر خود را به خواب نزنند درمی یابند که از فتنه سبز تنها چند موضع گیری بی حاصل و چند بیانیه بی مصرف مانده و ولا غیر.

تگ ها:
    پيام هاي ديگران()   لینک