به حرف من گوش کن


+ نماینده وزارت ارشاد در قرعه‌کشی‌ جوایز «قهوه تلخ» حاضر نمی‌شود

در پی خلف‌ وعده عوامل مجموعه «قهوه تلخ» در اهدای جوایز این سریال به مخاطبان، نماینده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از این پس در مراسم صوری قرعه‌کشی جوایز قهوه تلخ شرکت نخواهد کرد.  
خبرگزاری خبرنگاران آزاد ایران ( ریفنا ) در پی درخواست رسمی علیرضا کریمی، مدیرکل دفتر تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از عوامل شرکت «تصویر سبز فردا» ـ که انحصار توزیع و فروش مجموعه قهوه تلخ در سطح کشور را بر عهده دارد ـ برای اعلام شماره تلفن‌ها و مبلغ واریزی برندگان مجموعه قهوه‌ تلخ و عدم ارائه این اطلاعات، وی اعلام کرد «به دلیل حمایت از حقوق مردم، از این تاریخ در هیچ یک از مراسم قرعه‌کشی جوایز این مجموعه شرکت نخواهد کرد.

متن کامل نامه مدیرکل دفتر تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به این شرح است:

«نظر به اینکه حدود 2 ماه قبل آمار دقیقی از اسامی، شماره تلفن و مبلغ واریزی برندگان مجموعه قهوه‌ تلخ را خواستار شدم و آن شرکت در ارائه آمار دقیق ناتوان بود زیرا مجموعه‌های 1 و 2 و 3 تا آن زمان پرداخت نشده بود و هنوز گویا کماکان پرداخت نشده است و از طرف دیگر در تاریخ 25 بهمن 89 شفاهاً از شما خواسته شد تا مستندات قانونی خود را در خصوص اهدای جوایز برندگان ارائه کنید که تا این زمان مدارکی ارسال نشده است، لذا به دلیل حمایت از حقوق مردم که اکثریت قریب به اتفاق به واسطه جوایز به سمت آن مجموعه آمدند و به دلیل وظیفه‌ای که در عهده‌ دارم از این تاریخ در هیچ یک از مراسم قرعه‌کشی شما شرکت نمی‌کنم.

زیرا احساس می‌کنم علی‌رغم آنکه حفاظت از حقوق مردم از جمله وظایف قوه محترم قضائیه است ولی عدم حضور اینجانب نیز برای اطلاع‌رسانی مردم از نحوه دریافت حقوقشان مؤثر است.

رجا واثق دارم یا هیچ یک و یا اکثریت برندگان وجه نقد از وضع خود و میزان مبلغ جایز خود خبری ندارند زیرا تماس‌های اینجانب حاکی از این موضوع است لذا تمامی شماره‌های موجود (برندگان) اگر از طریق شما مطلع نشوند و گزارشی به اینجانب نرسد، بدیهی است آنها به طریق مقتضی مطلع و به نشانی شما ارجاع خواهند شد.

البته بدیهی است با اعلام رسانه‌ای این موضوع برای همیشه مردم نسبت به قرعه‌کشی‌های این چنینی خوش‌بینی خود را از دست خواهند داد؛ تأکید می‌کنم برای پرداخت حق و حقوق مردم و قولی که داده‌اید کوشا باشید.»
تگ ها:
    پيام هاي ديگران()   لینک