به حرف من گوش کن


+ درخواست حذف نام خاتمی از سنگ یادبود حرم حضرت معصومه (س)

درخواست حذف نام خاتمی از سنگ یادبود حرم حضرت معصومه (س)

به گزارش پایگاه 598، وقوع حوادث سال گذشته چهره واقعی بسیاری از همراهان دورغین انقلاب اسلامی را نقش بر آب کرد که در این بین سید محمد خاتمی به عنوان یکی از عوامل اصلی جریان فتنه مورد انزجار و اعتراض مردم ایران قرار گرفت.

به دنبال این اعتراضات مردمی به عوامل معاند ، جمع کثیری از طلاب و دانشجویان و خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان استان قم با ارسال نامه ای خطاب به حجت الاسلام و المسلمین سعیدی، تولیت آستانه ی مقدسه ی حضرت معصومه(س) خواستار حذف نام سید محمد خاتمی از سنگ یادبود شبستان حرم حضرت معصومه(س) شده اند .

لازم به ذکر است که علی رغم مرسوم نبودن نوشتن نام افراد در بنای یادبود در اماکن مذهبی نام سید محمد خاتمی در این سنگ نوشته درج گردیده است . متن این نامه به شرح ذیل می باشد:


حضرت حجت الاسلام و المسلمین سعیدی(زید عزه الشریف)

تولیت محترم آستانه ی مقدسه ی حضرت معصومه ( سلام الله علیها)

انقلاب اسلامی ایران حاصل مجاهدت و رهبری الهی حضرت امام خمینی (قدس السره الشریف) و ثمره ی خون پاک هزاران شهید و ایثارگر است که به عنوان یک ودیعه گرانبهای الهی، وظیفه ی محافظت از آن بر همگان فرض و واجب می باشد.

نقش قم به عنوان مرکز اسلام ناب محمدی و به برکت وجود آستانه ی مقدسه ی حضرت معصومه ( سلام الله علیها) و حضور مراجع معظم تقلید و حوزه ی علمیه همواره نقش راهبردی و تاثیر گذار بوده است.

همچنین حضور حضرتعالی در مقام تولیت آستانه ی مقدسه نوید بخش تحول فرهنگی در سطح استان می باشد که همیشه مورد انتظار رهبر معظم انقلاب مدظله العالی و مردم انقلابی استان بوده است. و نیز بارگاه مقدسه ی حضرت معصومه ( سلام الله علیها) که ملجأ مسلمانان جهان است همیشه در جریانات اجتماعی و سیاسی پرتو افکنی نموده. لذا شایسته است بنای این آستانه ی مقدسه از هرگونه آلودگی و ناپاکی تنزیه گردد .

متأسفانه شاهد هستیم در سنگ یادبود ساختمان شبستان حضرت امام خمینی (قدس السره الشریف) که در زمان دولت هشتم ایجاد گردیده است، علی رغم مرسوم نبودن چنین سنگ نوشته هایی در اماکن  مقدس، نام سید محمد خاتمی به عنوان حامی و بانی شبستان حک گردیده.

حال با توجه به این که بودجه ی این بنای مقدس از محل اعتبارات ملّی و بیت المال تأمین گردیده است و همچنین به جهت خیانت های نام برده در جریانات اخیر و فتنه ی سال 88 که با اعمال ننگین خود دل امام و ملت را جریحه دار کرد و چهره ی واقعی خویش را نمایان ساخت؛ ما امضاء کنندگان ذیل به نمایندگی از امت حزب الله قم تقاضا داریم که این مکان مقدس از این لکه پاک و متنی در خور این حرم مطهر جایگزین گردد.

در پایان ضمن تشکر از رهبر معظم انقلاب اسلامی به خاطر حسن انتخاب حضرتعالی به عنوان تولیت آستانه ی مقدسه ی برای حضرتعالی و همه ی خادمین آن بارگاره ملکوتی آرزوی توفیق روز افزون داریم.

 

1- بسیج دانشجویی دانشگاه قم

2- بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد قم

3- بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور قم

4- بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی قم

5- بسیج طلاب مدرسه علمیه معصومیه

6- بسیج طلاب مدرسه علمیه حضرت ابوالفضل(جانبازان)

7- جامعه اسلامی دانشگاه صنعتی قم

8- جامعه اسلامی دانشگاه آزاد قم

9- کانون شاهد و ایثارگران دانشگاه مفید

10- انجمن دانشجویان مسلمان

11- جمع کثیری از خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران استان قم
تگ ها:
    پيام هاي ديگران()   لینک