به حرف من گوش کن


+ صدای آمریکا: با تمام وجود از شریعتمداری متنفریم!

تلویزیون صدای آمریکا حسین شریعتمداری را به عنوان شخصیت زشت هفته انتخاب کرد.این برنامه که با توجه به محتوای سخیف و مجری سبک آن بدرستی از سوی گردانندگان صدای آمریکا پارازیت نام گرفته است!! علت انتخاب حسین شریعتمداری به عنوان شخصیت زشت هفته را مطالب بیان شده از سوی وی در گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما که در آن به ارتباط شهید صانع ژاله با روزنامه کیهان اشاره شده بود،عنوان کرد. شریعتمداری دراین گفتگوی ویژه با اشاره به تلاش ضد انقلاب برای کشته سازی در تحرکات اخیر خود و نسبت دادن آن به نظام از ارتباط شهید ژاله با کیهان و دادن اخبار به این روزنامه از سوی این شهید خبر داده بود.


 مجری پارازیت که به نظر می رسید از افشاگری های مدیر مسئول کیهان در مورد تحرکات اخیر فتنه گران بشدت ناراحت است ضمن توهین به شریعتمداری گفت: من حتی خجالت می کشم اسم مدیر مسئول کیهان را به زبان بیاورم. ما با تمام وجود از شریعتمداری متنفریم!

همچنین هاشمی رفسنجانی نیز به عنوان شخصیت بد این هفته پارازیت برگزیده شد.پارازیت با توصیف مشی سیاسی هاشمی به عنوان سیاست چرچیلی؛ ضمن انتقاد از وی بخاطردیدار با مقام معظم رهبری وعدم حمایت علنی ازجریان فتنه ؛ علت این انتخاب را مواضع چند پهلو واتخاذ سیاست یکی به نعل؛ یکی به میخ از سوی وی در قبال حوادث بعد ازانتخابات عنوان کرد.
مجری پارازیت صدای آمریکا دربرنامه این هفته خود همچنین با نشان دادن صفحه ایی که آن را آمار بازدید کنندگان فیس بوک صدای آمریکا عنوان کرد در یک خالی بندی محیرالعقول که حتی بی بی سی هم قادر به گفتن چنین خالی شاخداری نیست مدعی شد:این صفحه ماهانه بیش از 30 میلیون نفر بازدید کننده دارد!

کامبیز پارازیت که از خالی بندی خود بسیار ذوق زده به نظر می رسید گفت:اینها همه ملت ایران هستند. دروغ وحشتناک پارازیت مبنی بر داشتن بیش از 30 میلیون نفر بازدید کننده در ماه درحالی بیان می شود که مطابق اخرین آمار ارائه شده در اواخر بهمن ماه ؛ تنها 28 میلیون نفر در کشور کاربران عمومی و نه حرفه ایی اینترنت هستند و از این تعداد نیز 98 درصد از اینترنت دایل آپ یا کم سرعت استفاده می کنند و با توجه به فیلتر بودن فیسبوک معلوم نیست این 30 میلیون مورد ادعای «کامبیز پارازیت» از کجا پیدا شده اند؟

ضمنا این ادعا درحالی بیان می شود که در آخرین تحرکات کور فتنه گران تعداد افرادی که به خیابان آمدند با احتساب رهگذران به زحمت به دو سه هزار نفر می رسید در حالیکه اگر تنها ده درصد این رقم مورد ادعای کامبیز خان!! طرفدار سیاستهای مورد تبلیغ صدای آمریکا بوده و گوش به فرمان آن باشند حداقل باید سه میلیون نفر به خیابانها می آمدند!

 

تگ ها:
    پيام هاي ديگران()   لینک