به حرف من گوش کن


+ اعتراف مهاجرانی به پاکدستی امام خامنه ای

 
اعتراف مهاجرانی به پاکدستی امام خامنه ای

 

مهاجرانی در اظهاراتی که از زبان امثال ایشان کمتر شنیده شده بود از استقلال بی نظیر ایران و عدم وابستگی کشور به شرق و غرب سخن میگوید و میرسد به آن جا که میگوید آیت الله خامنه ای را خوب میشناسد و میداند که در تمام کارنامه ی اقتصادی خودش و اقوامش، نقطه ی سیاه که هیچ، حتی یک نقطه خاکستری هم نمیتوان یافت.


این سخن در حالی از زبان یک منتقد یا بهتر بگوییم معاند نظام خارج میشود که همفکران و بسیاری از پیروان ایشان تلاش گسترده ای را برای سیاه نمایی اقتصادی ایشان و خاندانشان شروع کرده اند . اما صحبت های مهاجرانی نشان میدهد حتی اگر در ظاهر هم سعی در تاریک نمایی سران نظام شود اما در بین خودشان به دروغ بودن ادعاهای خود واقف بوده و صرفا برای فریب افکار عمومی این مطالب را نشر میدهند .

نکته جالب انتقادهای گسترده ای است که از این موضع گیری مهاجرانی در بین سران ضدانقلاب شده است و حتی عده ای برای اینکه این اختلاف را پوشش دهند با تفسیرهای عجیب و غریب این اعتراف مهاجرانی را به سقوط قریب الوقوع نظام جمهوری اسلامی مرتبط دانسته اند ! پیش تر از این نیز برخی اظهارنظر های خاتمی که در آن تلویحا از نظام حمایت و به تندروی های جریان فتنه اعتراض کرده بود مورد انتقاد شدید جریان های افراطی ضدانقلاب قرار گرفته است .
تگ ها:
    پيام هاي ديگران()   لینک