به حرف من گوش کن


+ *محاکمه اعضای مجمع روحانیون مبارز به عنوان مفسد فی الارض

*محاکمه اعضای مجمع روحانیون مبارز


به عنوان مفسد فی الارض در دادگاه ویژه روحانیت

 

در همین ارتباط عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای مجمع روحانیون مبارز به عنوان لیدر اصلی غائله 25 بهمن مفسدفی الارض شناخته شده و باید در دادگاه ویژه روحانیت محاکمه شوند.

سید حسین تقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو یی گفت: همه افرادی که در وقوع پیوستن حادثه 25 بهمن ماه نقش داشته اند مجرم محسوب می شوند و باید محاکمه شوند.

وی افزود: دادگاه ویژه روحانیت مسوول بررسی و پیگیری پرونده مجمع روحانیون مبارز و عاملین حادثه 25 بهمن ماه است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در ادامه تصریح کرد: هر کس در هر جایگاهی و با هر سمتی بخواهد به سران فتنه به هر طریقی کمک نماید مجرم محسوب می شوند و باید در دادگاه محاکمه شوند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: مجمع روحانیون مبارز به دلیل اینکه نقش مهمی در بوجود آمدن حادثه 25 بهمن ماه ایفا کرده اند مفسد فی الارض بوده و جزء عاملین اصلی حادثه محسوب می شوند و باید در دادگاه ویژه روحانیت محاکمه شوند.

*وزارت کشور هرچه سریعتر جلوی اقدامات ضد انقلابی مجمع روحانیون مبارز را بگیرد

عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین نیز در ادامه گفت: مجمع روحانیون مبارز اتاق فکر و هدایت گردان فتنه و آشوبگری های اخیر علیه نظام بوده لذا وزارت کشور باید هر چه سریعتر تصمیمات لازم را جهت ابطال پروانه این حزب و محاکمه اعضای آن اتخاذ نماید.

بهادر ولی زاده در گفتگو یی مجمع روحانیون مبارز را رهبر و لیدر اصلی حادثه 25 بهمن و آشوبگری های اخیر علیه نظام دانست و اظهار داشت: تعلل وزارت کشور در ابطال مجوز احزاب امریکائی، اسرائیلی که تمام فعالیت ها و اهداف خود را صرف تحقق خواسته های آنان کرده اند غیر قابل قبول است و باید هر چه سریعتر تصمیم درست و مقتضی در رابطه با احزاب ساختار شکن اصلاحات بگیرد.

وی احزاب اصلاحات بخصوص مجمع روحانیون مبارز را اتاق فکر و هدایت گر جریان فتنه دانست و افزود:‌ احزاب اصلاحات بدلیل رانده شدن از فضای سیاسی کشور با ایجاد بحران آفرینی و خوش  خدمتی برای اربابان خارجی خود سعی می کنند جایگاهی در معادلات سیاسی برای خود کسب کنند، هر چند که در راستای تخریب و مقابله با نظام باشد، لذا تنها برخورد قضائی و افشاگری در مورد اهداف پلید آنان می تواند از ادامه فتنه انگیزی آنان جلوگیری کند.

عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین محاکمه همزمان سران فتنه و با احزاب ساختار شکن اصلاحات را خواستار شد و تأکید کرد: دیگر چهره های فعال اصلاحات جرمشان کمتر از سران فتنه نیست و با دادن خط مشی های سیاسی به آنان از پشت پرده هدایت جریان ضد انقلابی فتنه را در اختیار داشتند که باید محاکمه شده و از کارهای پنهانی که بر علیه نظام انجام دادند برای مردم رونمائی شود.

*مسئولیت مستقیم غائله 25 بهمن به عهده مجمع روحانیون مبارزه است

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی بااشاره به نقش تحریک کننده مجمع روحانیون مبارز در حوادث 25 بهمن گفت: در صورت احراز نقش تحریک کننده مجمع روحانیون مبارز در حوادث و غائله 25 بهمن و تحریک ضد انقلاب برای هنجار شکنی بیشتر این مسئولیت بر عهده آنها بوده و باید بصورت جدی و قانونی با آنها برخورد شود.

محمدخرسند در گفتگو یی با اشاره به نقش پررنگ مجمع روحانیون مبارز در غائله 25 بهمن افزود: مجمع روحانیون هم در غائله پس از انتخابات 88 و هم حوادث 25 بهمن سال جاری نقش مؤثر و بسزایی داشتند چرا که اقدامات مذبوحانه و اغتشاشگرانه فتنه گران را محکوم نکردند بلکه سکوت آنها مهر تأییدی برروند جنجال بر انگیزانه آنها بود.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در ادامه تصریح کرد: عدم برائت مجمع روحانیون از موسوی و کروبی که از سران برانداز نظام محسوب می شوند به منزله تأیید عملکرد هنجار شکنانه و حمایت همه جانبه از آنها و همکاری با استکبار جهانی است.

وی همچنین خاطر نشان کرد: همانطور که شاهدیم در غائله 25 بهمن توده های مردم حضور نداشتند و آن تعداد قلیل واندکی هم که با دعوت مجمع روحانیون (موسوی خوئینی ها، مجیدانصاری و ....) به خیابانها آمدند و به هنجار شکنی پرداختند از گروه های ضدانقلاب منافقان و سلطنت طلب بودند لذا مسئولیت مستقیم این اقدامات بر عهده مجمع روحانیون است و باید  در مقابل قانون جوابگو باشند.
خرسند همچنین درادامه اذعان داشت: مجمع روحانیون امروزه کارکرد خود را بعنوان یک مرکز سیاسی از دست داده و بعنوان یک مرکز روحانی نیز فاقد جایگاه مردمی شده است لذا باید بیشتر از این مراقب عملکرد خود باشد.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی همچنین تأکید کرد: مجمع روحانیون اگر به تشکیلات حزبی معتقد است باید به اقدامات سیاسی در چارچوب نظام پایبند باشد و به قانون اساسی احترام بگذارد و اگر خود را تشکیلاتی روحانی می داند که مسئولیت حساس تر و مهمتری را در جامعه بر عهده دارد، باید حافظ آرمانهای امام و انقلاب باشد.

وی همچنین در خصوص برخورد قانونی با مجمع روحانیون افزود: در صورت محرز شدن جرم مجمع روحانیون ونقش تحریک کننده شان در حوادث 25 بهمن باید بصورت جدی با آنها برخورد قانونی شود و جلوی فعالیت معاندین نظام گرفته شود.

*مجمع روحانیون مبارز با خروج از خط ولایت از درجه اعتبار ساقط شد

عضو شورای مرکزی جامعه ی روحانیت مبارز نیز در ادامه،گفت: مجمع روحانیون مبارز با لیدری خاتمی از درجه ی اعتبار ساقط است و راه بازگشت به نظام را نخواهد داشت.
جعفر شجونی عضو شورای مرکزی جامعه ی روحانیت مبارز با اشاره به پنهان کاری های مجمع روحانیون مبارز در راس آن موسوی خوئینی ها برای ورود بر عرصه ی سیاسی کشور در گفتگویی گفت: مجمع روحانیون مبارز و همه ی گروه هایی که زیر پرچم ولایت فقیه حرکت نمی کنند وبا فعالیت های پنهانی خود در صدد بی گناه جلوه دادن فتنه گران هستند از درجه ی اعتبار ساقط هستند.

وی تصریح کرد: ملت جمهوری اسلامی با بصیرت و آگاهی خود همواره اجازه ی ورود این افراد به عرصه ی سیاسی کشور را نخواهد داد و آنها را برای همیشه از حیات سیاسی محو خواهند کرد.

عضو شورای مرکزی مجمع روحانیت مبارز افزود: فتنه گری های این افراد برای همه ی ملت ایران آشکار شده است و کسانی که به رهبری لبیک نگفته اند اجازه ی دخالت درامور کشور را نخواهند داشت.

*جمع مطرودین سیاسی در مجمع روحانیون مبارز

عضو جمعیت ایثارگران نیز درخصوص پنهان کاری سیاسی مجمع روحانیون مبارز، گفت: جریان اصلاح طلب ،احزاب مشارکت، مجاهدین و مجمع روحانیون مبارز مطرودین سیاسی هستند که هیچ جایگاهی در عرصه سیاسی کشور ندارند.

احمد نجابت در گفتگویی افزود: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری احزاب و جریان های اصلاح طلب در صورت عدم تعیین مرزبندی مشخص با جریان فتنه داخلی وخارجی مطرود سیاسی هستند.

وی با اشاره به قانون شکنی های مجمع روحانیون مبارز و همچنین موسوی خوئینی ها گفت: با توجه به حمایت و پشتیبانی مجمع روحانیون مبارز از جریان فتنه در صورتیکه این مجمع اعلام برائت نکرده و بر مواضع خود در حمایت از فتنه پافشاری کند جایگاه خود را در بین مردم و عرصه سیاسی کشور از دست خواهند داد و مطرود سیاسی باقی خواهند ماند.


تگ ها:
    پيام هاي ديگران()   لینک