به حرف من گوش کن


+ امپراتوری دروغ باز هم گاف داد!/جعل سخنان مقام اطلاعاتی کشور

امپراتوری دروغ باز هم گاف داد!/جعل سخنان مقام اطلاعاتی کشور

 

dorogh

در آخرین تلاش های فتنه گران ،سایت ضد انقلابی بالاترین در خبری که آن را «اعتراف طائب به اختلاف افکنی در جنبش سبز بر سر اعدام های دهه شصت» نامید،کوشید تا ضمن حمله به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نقطه کانونی برابر ضد انقلاب را سپاه معرفی کند.


سایت های جریان فتنه و ضد انقلاب که این روزها در یک سکته جریانی – تشکیلاتی بسر می برند،تلاش فراوانی دارند تا با جعل اخبار بهانه هایی را برای زنده نشان دادن خود فراهم آورند.
به گزارش«ندای انقلاب» در آخرین تلاش های فتنه گران ،سایت ضد انقلابی بالاترین در خبری که آن را «اعتراف طائب به اختلاف افکنی در جنبش سبز بر سر اعدام های دهه شصت» نامید،کوشید تا ضمن حمله به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نقطه کانونی برابر ضد انقلاب را سپاه معرفی کرده و اضمحلال موجود این جریان به علت بایکوت افکار عمومی را حاصل برنامه ریزی های این نهاد مقدس عنوان کند.
در همین رابطه در بررسی های صورت گرفته در خصوص این خبر به چند نکته می توان اشاره کرد:
1- بخشی از اجزا و بدنه این خبر متعلق به سخنرانی های حجه الاسلام مهدی طائب برادر حجه الاسلام حسین طائب رئیس سازمان اطلاعات سپاه بوده و قسمت اعظم آن نیز حاصل توهمات خبرسازان جریان فتنه می باشد.مضاف بر این که در این خصوص باید گفت آن بخش از اظهاراتی که متعلق به حجه الاسلام مهدی طائب می باشد نیز مربوط به گذشته می باشد.
2- در چرایی انتشار این خبر نیز می توان دو گمانه را مطرح کرد.گمانه اول عمدی بودن این خبر سازی توسط عناصری سطح بالا و مهره هایی همچون محسن سازگارا می باشد.در این بخش با توجه به نقش سپاه در دفع فتنه سال 88 می توان این حرکت را یک انتقام علیه کانون آگاهی و بصیرت و مدافعان امنیت  و آسایش ملت ارزیابی کرد.
گمانه دوم امات سهوی بودن این خبرسازی و آنهم توسط عناصر سطح پائین این جریان می باشد که به اعتبار این سهوی بودن نیز باید آن را عذر بدتر از گناه دانست.چرا که این جریان تلاش دارد در راستای امپراطوری دروغ به اغفال و فریب مخاطبین ریزش کرده خود بپردازد.در این رسوایی شاید همین بس که بگوئیم حجه الاسلام مهدی و حسین طائب هر دو از چهره های برجسته و شناخته شده ای هستند که می توان تشخیص داد کدامین یک چه مواضع و چه اظهارنظری کرده اند و اینکه فتنه گران از این مساله عاجز هستند ناشی از فقدان شناخت و تحلیل سیاسی از سپهر سیاسی کشور است.
در مجموع با احصاء هر دوی این گمانه ها باید گفت که این حرکت چه عمدی باشد وچه سهوی ،از تلاش هایی پرده بر می دارد که راسش امپراطوری دورغ بوده و عناصرش سایت های بی نام و نشانی که خود از دروغ آفرینی های آنان خسته و بیزار شده اند،بگونه ای که حتی چندی پیش یکی از این سایت های ضد انقلاب نیز کاربران خود را قسم داده بود که دیگر دروغ منتشر نکنند!تگ ها:
    پيام هاي ديگران()   لینک