به حرف من گوش کن


+ نازنین خسروانی آزاد شد

نازنین خسروانی آزاد شد

یکی از خبرنگاران زن که به اتهام مسائل امنیتی بازداشت شده، آزاد شد.


نازنین خسروانی خبرنگار زن اصلاح طلب که در آبان ماه امسال دستگیر شده بود، ساعاتی پیش ازاد شد وی از روزنامه‌نگاران اصلاح‌طلب محسوب می‌شود که با روزنامه‌های نوروز، بهار، دوران امروز، کارگزاران سرمایه و … همکاری داشته است؛ روزنامه‌هایی که همگی پس از مدتی فعالیت و به دلیل انتشار مطالبی علیه نظام توقیف شدند.


پس از دستگیری وی در 12 آبان ماه، رسانه های خارجی و همچنان رسانه های وابسته به بیگانه جنجال های بسیاری را برای تحت تاثیر قرار دادن بازداشت وی به راه انداخته بودند. این رسانه ها در گزارش هایی با اشاره به اینکه خسروانی تنها یک روزنامه نگار است و بی جهت از سوی دستگاه قضایی بازداشت شده است سعی داشتند با پوشش گزارش ها و مصاحبه با مادر این زندانی امنیتی به نظام اتهام بزنند اما عباس جعفری دولت آبادی، دادستان تهران، اتهام نازنین خسروانی و چند روزنامه نگار بازداشت شده دیگر را "امنیتی" و اقدام علیه نظام عنوان کرده بود .

این روزنامه نگار زن که در سال گذشته در بسیاری از تجمعات غیرقانونی حضور داشت بعد از تعطیلی این روزنامه ها و نا امید شدن از کار در فضای رسانه ای کشور به همکاری با رسانه های خارجی و معاند نظام روی آورد و در مقاله های خود با هتاکی به نظام سعی در بزرگ جلوه دادن جنبش سبز داشت . آزادی موقت این خبرنگار اصلاح طلب در حالی صورت می گیرد که پرونده وی هم اکنون در مرحله رسیدگی در دادگاه انقلاب اسلامی قرار دارد و به زودی قاضی پرونده وی حکم نهایی او را صادر خواهد کرد.


تگ ها:
    پيام هاي ديگران()   لینک