پسربچه‌ای 4 ساله موسوی و کروبی را تحقیر کرد!

رکوردزنی صفحه فیس‌بوک یک پسر ۴ ساله سران و فعالان فتنه را تحقیر کرد.ظاهرا کاربران شبکه های اجتماعی که از دروغ گوئی فتنه گران و ضدانقلاب خسته شده اند با جمله ای از یک پسربچه که گفته است وقتی دستشوئی می روم خودم را می شورم، گوهر صداقت و راستگوئی را در او یافته اند و وی را به جای موسوی و کروبی رهبر خود قرار دادند.

هفته گذشته به دنبال انتشار یک ویدئو در سایت یوتیوب که بیان کودکانه یک پسربچه  4 ساله به نام "فرنود" را در برنامه کودک رنگین‌کمان شبکه تهران نشان می‌داد، صفحه‌ای در شبکه اجتماعی فیس‌بوک با نام «فرنود راستگو» ایجاد شد. 

فرنود در جواب سوال مجری که چه کارهایی را خودتان می توانید انجام می دهید، گفته بود: من هر موقع دستشویی می روم خودم را می شورم. 

پس از گذشت تنها ۷۲ ساعت از ایجاد صفحه «فرنود راستگو»، تعداد طرفداران آن به بیش از ۵۰ هزار نفر رسید که در نوع خود بی‌نظیر بود. تاکنون سابقه نداشته که یک صفحه فیس‌بوک فارسی‌زبان در این مدت زمان محدود موفق به جلب نظر و لایک ۵۰ هزار کاربر شود. 

جالب آنکه تبلیغات گسترده درباره فرنود در سایت های اپوزیسیون و جریان فتنه صورت گرفت و سایت های اجتماعی ضدانقلاب همچون بالاترین محل داغ کردن لینک های حمایت از این پسر بچه شد.
برخی از کابران بالاترین، فرنود را به همراه صفت "راستگو" جایگزین میرحسین موسوی و مهدی کروبی کردند و او را رهبر راستگوی خود نامیدند. 


آنچنان که موسس صفحه جنجالی "فرنود راستگو" در فیس بوک، به جهان گفت، وی قصد داشته است که با تاکید بر صفت راستگویی، به دروغگویی فعالان جنبش سبز اعتراض و به آنان اعلام کند که از این کودک الگو بگیرند.

رضوانیه که شوخی‌هایی مانند کج شدن برج میلاد و سمند طلایی را در کارنامه دارد، می گوید بسیاری از کاربران اپوزیسیون از ایده وی حمایت کرده اند. او با تکذیب مصاحبه ای که به نقل از او در رسانه های فتنه منتشر شده، افزود: گمان نمی کردم که در این مدت زمان اندک موفق به جلب نظر ۵۰ هزار نفر در حمایت از نظر خود باشم.

در همین حال، تعدادی از وبلاگ‌نویسان هم دست به برآوردی آماری زدند و اعضای صفحه فرنود را قابل مقایسه با صفحات سران فتنه ندانستند.

گفتنی است، فعالان جریان فتنه از سوی ناظران سیاسی داخلی متهم به طرح ادعای دروغ تقلب و سوءاستفاده از احساسات مردمی هستند. از سوی دیگر، بخشی از اپوزیسیون خارجی نشین هم آنان را به واسطه اعلام علاقمندی برای شرکت در انتخابات مجلس نهم و پشت کردن به ادعاهای سابق "تقلب" و "ناسالم بودن انتخابات‌ها در ایران"، متهم به دروغگویی کرده اند.

/ 1 نظر / 3 بازدید
شرکت یگانه زنبور کاسپین

ژله رویال غذای مخصوص ملکه بهترین فرآورده زنبور عسل تولید شده برای اولین بار در جهان توسط شرکت یگانه زنبور کاسپین موثر در درمان و پیشگیری بیماری های ناتوانی های جنسی ، افسردگی ، زخم معده ، آلزایمر ، پروستات ، ام اس ، کم وزنی ، تنظیم قاعدگی ، ریزش مو ، درد ،آرتروز ، دیابت ، آسم ، فشار خون ، پوکی استخوان ، کم کاری کبد برای ارتباطات بیشتر با ما تماس بگیرید www.Caspianbee.com