ترور شهید رضایی‌نژاد نمادی از ماهیت جنایتکار گروه‌های تروریستی

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم خاورمیانه در بیانیه‌ای با محکوم کردن ترور شهید رضایی‌نژاد، وقوع چنین فجایعی را نمادی از ماهیت جنایتکار گروه‌های تروریستی دانست و خواستار برخورد جدی کشورها و سازمان‌های بین‌المللی با پدیده تروریسم شد.

alt

نهضت سبزنبوی به نقل از فارس، انجمن دفاع از قربانیان تروریسم خاورمیانه در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن ترور شهید داریوش رضایی‌نژاد و زخمی شدن همسر و فرزند وی در یک اقدام ضد انسانی توسط تروریست‌ها، وقوع چنین فجایعی را نمادی از ماهیت جنایتکار گروه‌های تروریستی دانست که با سنگدلی تمام و قلبی عاری از انسانیت در برابر دیدگان کودکی، پدرش را ترور می‌کنند.

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم خاورمیانه در این بیانیه ضمن ابراز همدردی با خانواده شهید رضایی‌نژاد و آرزوی سلامتی برای همسر و فرزند وی که در این حمله تروریستی دچار آسیب شدند،‌ معتقد است اقدامات تروریستی به این شکل که خانواده‌ای را مورد سوء قصد قرار می‌دهند و در برابر چشم فرزندی پدر و مادرش را ترور می‌کنند بی شک فجیع‌ترین نوع ترور می‌باشد که نشانگر ماهیت ضد انسانی و جنایتکار تروریست‌ها است.

در این بیانیه آمده است: وقوع چنین اقدامات تروریستی که خانواده‌ای را مورد هدف قرار می‌دهند نقاب از چهره واقعی گروه‌های تروریستی و حامیان زیاده خواه آنها بر‌می‌دارد و خوی پلید آنها را نمایان می‌سازد و این سؤال را در ذهن‌ها ایجاد می‌کند که کودکی خردسال که حتی معنی ترور را نمی‌داند چرا باید قربانی تروریسمی شود که امروزه دستاویزی برای بازی‌های سیاسی شده است.
به راستی چه کسی می‌تواند پاسخگوی کودکی باشد که پدرو مادرش در برابر چشمانش ترور می‌شوند و او را در بهت و حیرتی همیشگی فرو می‌برند و طعم تلخ یتیمی را به او می‌چشانند. بسیار زیادنند از این دست کودکانی که تروریست‌ها خانواده‌هایشان را ترور کرده‌اند و چه بسیار کودکانی که خود قربانی این پدیده شوم شده‌اند.
و چه اسفناک که نهادهای حقوق بشری در سرتاسر جهان تنها نظاره‌گر وقوع چنین فجایعی هستند و گروه‌های تروریستی بی آنکه محدودیتی داشته باشند به اقدامات ضد انسانی خود در لوای حمایت‌های برخی دولت‌ها و نهادهای بین‌المللی ادامه می‌دهند.

داریوش رضایی‌نژاد دیروز (شنبه) به همراه همسر و دختر خردسالش مقابل در منزلشان و در درون خودروی سواری خود مورد هدف تروریست‌ها قرار گرفتند. بر اثر این حمله تروریستی داریوش رضایی‌نژاد شهید و همسرش بر اثر جراحات وارده به بیمارستان منتقل شد.

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم خاورمیانه ضمن ابراز همدردی با خانواده شهید رضایی‌نژاد و جامعه علمی از نهادهای مسئول جمهوری اسلامی می‌خواهد تا عاملان و آمران چنین اقداماتی را هر چه سریع‌تر شناسایی و به مجازات برسانند. این انجمن همچنین خواستار همکاری و همراهی بیشتر سران کشورها و سازمان‌های بین‌المللی برای برخورد جدی‌تر با تروریسم و عدم استفاده ابزرای از این پدیده شوم هزاره سوم است.

 

/ 1 نظر / 2 بازدید
ياسين

رييييييييييدم به سايتتون.