تلویزیون آلمان، خاتمی و «جمهوری اسلامی» کنار پژاک علیه سپاه!

pejak-05استنادات تلویزیون آلمان به خاتمی است!

در‌حالی که سپاه در حال مبارزه با تروریست‌های گروهک پژاک در غرب کشور است، حملات هماهنگ سایت تلویزیون دولتی آلمان، روزنامه «جمهوری اسلامی» و محمد خاتمی به این نهاد، موجبات ایجاد سوال برای تحلیلگران امور سیاسی را فراهم آورده است.

نهضت سبز نبوی بهن نقل از ندای انقلاب حمایت‌های بی‌دریغ و همه‌جانبه دولت آلمان از گروهک تروریستی پژاک که با پناه دادن به عوامل آن در خاک این کشور، اجازه فعالیت علیه ملت ایران، تأمین امنیت قاتلان مردم بیگناه ایران و حتی تسهیل در مسلح شدن این گروهک را شامل می‌شود، نه‌تنها موجب شرمندگی دولت آلمان را فراهم نکرده است، بلکه سبب انجام رفتارهای وقاحت‌آمیز دیگری از سوی تلویزیون دولتی این کشور شده است.

سایت فارسی دویچه‌وله متعلق به تلویزیون دولتی آلمان که قدم در راه بی‌بی‌سی گذاشته و آشکارا در امور داخلی کشورمان دخالت می‌کند، همزمان با عملیات شجاعانه و غرورآفرین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در غرب کشور علیه گروهک تروریستی پژاک، ضمن عدم اشاره به حمایت خود از جنایتکاران این گروه، با حمله به سپاه اقدام به فرار رو به جلو کرده است.

این سایت با درج مطلبی با عنوان: «سپاه قدرتی تعیین‌کننده و ناپاسخگو» علاوه بر دخالت در امور داخلی کشور، به این نهاد قانونی جمهوری اسلامی ایران تاخته است.

در این مطلب تلاش شده است تا با متشنج نشان دادن فضای سیاسی کشور، فعالان این عرصه علیه سپاه تحریک شوند.

در این مطلب به قلم بهزاد کشمیری، سپاه متهم به دخالت در انتخابات، استیضاح وزرا و حتی سیاست خارجی شده است! جالب اینجاست که برای اثبات این ادعاها تنها به بعضی نقل قول‌های ناقص اشاره و هرگز به وظیفه ذاتی این نیرو در دفاع از آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی ایران اشاره نمی‌کند.

در انتهای این مطلب با اشاره به حملات اخیر خاتمی به سپاه آمده است:«محمد خاتمی در ۲۷ تیرماه ۱۳۹۰ از کسانی سخن می‌گوید که مدعی‌اند فلان نهاد که قدرت و سلاح و زور و امکانات بدون پاسخگویی دارد یا باندهای خاص باید تعیین کننده باشد. او در دیدار با اعضای انجمن فرهنگ و سیاست دانشجویان دانشگاه شیراز ضمن تاکید مجدد بر شرط‌های پیشین خود برای شرکت در انتخابات از این که :قدرت‌های غیر سیاسی امنیتی و نظامی تعیین کننده باشند، انتقاد کرد.»

گفتنی است که روزنامه «جمهوری اسلامی» در سرمقاله روز شنبه 1مرداد 90 تلاش کرد تا علاوه بر متهم کردن سپاه به آنچه دخالت در امور سیاسی کشور خوانده می‌شود، جبهه دیگری علیه این نهاد انقلابی و مردم باز کند.

 

 

/ 1 نظر / 2 بازدید
سحر

با سلام دوست عزیز چرا از سایت جدید و بسیار عالی http://www.mehrstat.com استفاده نمی کنید؟ امکان ایجاد سه نوع استت یکی بصورت دکمه و یکی به صورت خلاصه آمار و آخری مشابه سایت مهراستت که تعداد کاربران آنلاین رو نشون می دهد. بسیار عالی تر از وبگذر و پرشین استت دمو: http://www.mehrstat.com/main_namayesh_amar.php?site=24 دارای آمارگیر بصورت تب های پیشرفته و دقیق+پیج رنک گوگل+رتبه آلکسا