الله‌کرم> اگر عربستان نرود، عملیات استشهادی انجام می‌دهیم

 

الله‌کرم> اگر عربستان نرود، عملیات استشهادی انجام می‌دهیم


حسین الله‌کرم رییس شورای هماهنگی نیروهای حزب الله، به عربستان سعودی هشدار داد: اگر عربستان  از بحرین خارج نشد تصمیم نهایی ما عملیات استشهادی است.


حسین الله کرم که مدتی است استاد دانشگاه تهران نیز شده،  در تجمع ستاد دانشجویی حمایت از جنبش‌های اسلامی با بیان این که "دیگر نباید ساکت نشست و منتظر بمانیم تجاوزهای ننگین ادامه پیدا کند."،  گفت: امروز زمان جهاد فرا رسیده است.

وی افزود: زمان جهاد فرا رسیده است و باید بپا خیزیم، چرا که سعودی‌های متجاوز بیش از 50 نفر از خواهران مسلمان را به مکان‌های نامعلوم برده‌اند.

رییس شورای هماهنگی نیروهای حزب الله صریح کرد: در مورد تحولات اجتماعی منطقه چهار نوع تحلیل وجود دارد؛ یکی از این تحلیل‌ها مربوط به مقام معظم رهبری می‌باشد که معتقدند تحولات اجتماعی منطقه ناشی از پیروزی انقلاب اسلامی ایران و استقامت 32 ساله‌ نظام جمهوری اسلامی ایران است.

الله‌کرم افزود: دیدگاه دیگر مربوط به آمریکا است که همیشه به دنبال منافع خود می‌باشد؛ چرا که در جایی دست دیکتاتوری مثل یمن را باز می‌گذارد و در جای دیگر با لیبی مخالفت می‌کند و در جای دیگر عیله مردم بپا می‌خیزد که این دیدگاه‌های چندگانه نشان از آن است که آمریکا همیشه به دنبال منافع خود حرکت می‌کند.

وی افزود: دیگر دیدگاه مربوط به جریان فتنه سبز می‌باشد که تحولات اجتماعی منطقه را ناشی از فتنه سبز پس از انتخابات 88 می‌داند و دلیل آن را شعار «الله اکبر» معرفی می‌کند و ما به آنها پاسخ می‌دهیم اگر الله اکبر از طرف شما بود و در مصر و تونس چنین تحولاتی اتفاق افتاد باید گفت که این تحولات از مساجد و نماز جمعه‌ها بپا خاست. یعنی این تحولات بر اساس اسلام و اسلام‌خواهی بوده است.

وی تصریح کرد: دیدگاه دیگر مربوط به جریان انحرافی حاکم در بخشی از دولت می‌باشد که معتقد است مسائل منطقه و تحولات توسط آمریکا هدایت می‌شود و در این زمینه دو دیدگاه خاورمیانه بزرگ و خاورمیانه جدید را گواه قرار می‌دهد.

الله‌کرم افزود: آن‌چه ایران اسلامی، آمریکای جنایتکار و محققین علم سیاست معتقدند این است که کشورهای منطقه با دیدگاه مقاومت اسلامی برخاسته و از 32 سال مقاومت جمهوری اسلامی الگو گرفته‌اند.


 

/ 0 نظر / 5 بازدید