اخبار فاسد یاهو علیه ایراناخبار فاسد یاهو علیه ایران

 

اخبار فاسد یاهو علیه ایران

سایت یاهو در روز یکشنبه صبح با درج عکسی از مقام معظم رهبری ، اخبار فاسدی علیه جمهوری اسلامی ایران به نمایش گذاشت .

 

به قسمتی از اخبار که توسط سایت گوگل ترجمه شده توجه فرمایید :

 

تهران (خبرگزاری فرانسه) -- ایران محافظه کاران حاکم در شنبه ratcheted فشار بر رئیس جمهور محمود احمدینژاد خود را از فرمانده خود را از کارکنان و قراضه در نظر دارد تا خط مورد علاقه خود را برای انتخابات سال آینده جدا.

نماینده آیت الله علی خامنه ای در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نخبگان گفت : دولت احمدینژاد توسط "عناصر فاسد" شده بود نفوذ و خواست رئیس جمهور به بازگشت به "راه راست."

"
متاسفانه دولت با یک فاجعه بزرگ ، است که حضور عناصر فاسد تحمیل ، گفت :" حجت الاسلام علی سعیدی ، به نقل از خبرگزاری مهر.

زهر از سنت دینی در رژیم ایران -- انتقاد سعیدی در رئیس احمدینژاد از کارکنان ، مشاور ارشد و نزدیک نسبی ، اسفندیار رحیم مشایی به کارگردانی شد.

مشایی از رهبری متهم "فعلی از انحراف ،" یک اصطلاح ابداع شده توسط مخالفان خود را به تعریف یک جنبش ایدئولوژیک که به گفته آنان بیش از حد لیبرال ، ملی و مذهبی به اندازه کافی نزدیک نیست تا با محافظه کاران همزیستی.

چهره های محافظه کار در نتیجه بارها و بارها خواستار اخراج مشایی ، که از نزدیک با احمدینژاد بیش از 25 سال کار کرده است.

"
اگر فعلی از انحراف می آید به قدرت ، آن را به اسلام و انقلاب است. آسیب نشانه هایی وجود دارد که مذهب خود را در خطر است ، گفت :" محافظه کار روحانی آیت الله محمد تقی مصباح یزدی.

محافظه کاران نیز متهم مشایی ، اعتقاد بر این است که توسط احمدینژاد مرتب به او در سال 2013 موفق شود ، از قرار دادن رئیس جمهور "را در زیر طلسم".

در حمایت از اتهامات ، قوه قضائیه اعلام کرده است بازداشت چند "جادوگران" با اتهام ارتباط به عناصر در دولت احمدینژاد.

در تاریخ شنبه ، حجت الاسلام سعیدی تکرار اتهامات.

کسانی که در دولت استفاده کرده اند که "روش های شیطانی مانند سحر یا جادو گری واقعا فاسد" و مرتکب عمل است که توسط خداوند ممنوع است ، گفت : سعیدی.

وی همچنین متهم به رئیس جمهور از داشتن اراده خامنه ای ، که در ژوئیه 2009 انتصاب مشایی به عنوان معاون اول رئیس جمهور مخالف بودند ، با دادن او را "قدرت بیشتر" را به عنوان رئیس ستاد نادیده گرفته میشوند.

با اشاره به خروج 10 روزه احمدینژاد از چشم عموم در اواخر ماه آوریل ، سعیدی رئیس جمهور برای پذیرش نیست وتو خامنه ای از برکناری وزیر اطلاعات حیدر مصلحی slammed.

"
ما امیدواریم که که احمدینژاد به راه راست بازگشت ،" او گفت.

رئیس جمهور تا کنون با شور و نشاط مشایی و همراهان خود را در برابر همه اتهامات دفاع کرد.

هفته گذشته ، او علنا دفاع یکی دیگر از مشاوران نزدیک ، معاون رئیس جمهور حامد Baghaie ، به تازگی توسط قوه قضائیه و محافظه کاران از سوء استفاده از قدرت در چند مورد مبهم متهم کرده است.

معاون اول رئیس جمهور محمد رضا رحیم پاسخ شنبه ، انتقاد از کسانی که می خواهند به "تضعیف نظام راه اندازی شده توسط اتهامات بی اساس" علیه دولت است.

"
این بسیار خطرناک نفر که با ایجاد موانع برای دولت و نظام ،" او در سخنان منتشر شده توسط خبرگزاری رسمی ایرنا گفت.

حملات بی سابقه علیه احمدینژاد به عنوان رئیس جمهور آمده است و تیم خود را به میل خود به ارائه نامزدهای خود را در مقابل محافظه کاران حاکم در انتخابات پارلمانی مارس 2012 رقابت پنهان نیست.

هر دو طرف مرتبط اخراج از سقط مصلحی ، که وزارت است نقش مهمی در بررسی صلاحیت نامزدهای انتخاباتی ، به انتخابات آتی اشاره نمود.

"
فعلی از انحراف... به دنبال استفاده از پول و قدرت خود برای تاثیر گذاشتن بر انتخابات پیش رو ،" خبرگزاری فارس ، سرلشگر محمد علی جعفری ، رئیس سپاه قدرتمند است ، گفت : در تاریخ شنبه به نقل از.

سعیدی به نوبه خود در برابر دخالت دولت احمدینژاد در نظر سنجی توصیه می شود.

"
کسانی که مسئول نظارت بر انتخابات... باید اطمینان حاصل شود که دولت می کند در روند مداخله ،" سعیدی گفت.

 

 

/ 0 نظر / 3 بازدید