گل به خودی عادل سیاسی پور!

آقای ضرغامی سید محمد حسینی را که یادتان هست؟!

مطمئنا همه فوتبالدوستان منتظر برنامه این هفته نود بودند تا ببینند این بار فردوسی پور در قبال انتخاب اعضا هیئت مدیره ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس چه موضعی می گیرد.
 
adel-123

فتنه نیوز : چندشب گذشته بار دیگر برنامه نود بر روی آنتن رفت و این بار نیز فردوسی پور که منتظر کوچکترین فرصتی است که کاسه داغتر از آش شود، انتخاب اعضا هیئت مدیره استقلال و پرسپولیس را بهانه خوبی یافت تا با جسارت همه چیز را زیر سوال ببرد
در اینکه افراد انتخاب شده در هیئت مدیره این باشگاه ها  شایستگی این سمت را دارند یا خیر جای بحث دارد و باید استدلال های وزیر محترم ورزش را هم شنید اما اینکه چرا باید به فردی مانند فردوسی پور اینگونه میدان داده شود که هر چه می خواهد بر سر زبان بیاورد و همه را از تیغ متلک های خود بگذراند؛ جای بسی تامل دارد.
عادل فردوسی پور در برنامه چندشب گذشته خود با دعوت از میهمانان تلفنی که اکثرا هم رای با خودش بودند سعی کرد جهت برنامه را به همان سمتی نیل دهد که می خواهد.
در این مقال نمی خواهیم به دنبال اثبات شایستگی و یا عدم شایستگی اعضا منتخب هیئت مدیره استقلال و پرسپولیس باشیم بلکه به دنبال این هستیم به مسئولان سازمان صدا و سیما گوشزد کنیم به هر فردی به اندازه ظرفیت و جنبه اش فضای کار دهید.
سید محمد حسینی را که همه میشناسیم!
همان مجری که سالها در صدا و سیمای ملی و در شبکه ۵ سیما با فکاهی ها و برنامه های طنز خود سعی داشت شادی را میهمان خانه های ایرانی ها کند!
اما نباید فراموش کرد که هر کس ظرفیتی دارد. از هرکس باید به اندازه جنبه و شخصیتش توقع داشت. به هر کس باید به اندازه ظرفیتش بها داد.
به نظر می رسد این روزها بیش از ظرفیت و اندازه به فردوسی پور در سیمای ملی بها داده می شود. فردوسی پور در برنامه اش هیچ خط قرمزی ندارد و برایش مهم نیست در پشت خط ارتباطی اش چه کسی سخن می گوید!!!
نمونه های بسیاری از گستاخی های او به یاد داشتیم تا اینکه دیشب همین رفتار با رویانیان، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و رسولی نژاد عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال نیز صورت گرفت. جالب اینجاست دهقان نمایند مجلس که از مخالفان انتخاب اعضا هیئت مدیره این ۲ باشگاه بود بارها و بارها می تواند بروی خط بیاید و در برابر رویانیان ایستادگی کند اما رسولی نژاد که سعی داشت با منطق حرف بزند و با فردوسی پور بحث منطقی راه بیندازد به سرعت با مغالطه عجیب فردوسی پور روبرو شد و بدون خداحافظی از روی آنت خارج می شود
به راستی بحث منطقی با کسی که هیچ سررشته ای از منطق ندارد و خود استاد مغالطه است چه فایده ای دارد
بر خود لازم می دانیم در پایان این مقاله جمله جناب رسولی نژاد را بار دیگر تکرار کنم:
متاسفم برای جناب ضرغامی و سیمای ملی که به چنین کسانی اجازه دور برداشتن می دهند.

/ 1 نظر / 8 بازدید
یکی

چرا افرادی که توی فوتبال هستن ظرفیت خودشونو بالا نمی برن؟ چرا اینقدر فوتبال درب و داغونه و بی سر و تهه و هر کسی هر کاری دلش می خواد توش می کنه؟ حالا که یکی هست که مچ اشتباه کارا رو بگیره چرا ازش بد می گن؟ چرا فردوسی پور کوبیده می شه؟ می خوان یه آدم پاچه خوار رو بیارن که برای اشتباهات آقایون سوت و کف بزنه؟!! خدا رو شکر که هنوز انتقاد در این صدا و سیما نفس هایی می کشد، هر چند اندک.