روابط جنسی آزاد در یکی از عرفان‌های دروغین

روابط جنسی آزاد در یکی از عرفان‌های دروغین
http://www.alborznews.net/files/fa/news/1389/2/20/10801_599.jpg
اخیراً تبلیغات وسیع و گسترده‌ای از عرفان وارداتی چینی به نام "فالون دافا" در شهرستان کرج در حال افزایش است و طرفداران این عرفان با توزیع کتاب "فالون گونگ"، جزوات و لوح فشرده به دنبال گسترش این فرقه هستند.
به گزارش شبکه ایران به نقل از جوان‌آنلاین، تبلیغ برخی عرفان های دروغین و وارداتی در برخی شهرستانها افزایش یافته است و در همین راستا فرقه فالون‌دافا از طریق سایت‌های اینترنتی نیز در حال تبلیغ است.

از اعتقادات این فرقه این است که این آیین مالکیت شخصی را حرام نموده و به مالکیت عمومی اعتقاد دارد.

فالون دافا می‌گوید: مردان مالک همه زنان و زنان مالک همه مردانند و مرد حق ندارد همسرخود را از عشق و معاشرت با مردان دیگرمنع نماید و بالعکس و به دنبال آن ترویج کمونیسم جنسی در این فرقه به وضوح دیده می‌شود به همین دلیل بسیاری از زنان آمریکایی و یهودی به این فرقه شیطانی روی آورده‌اند.

تمرینات وحرکاتی که در این فرقه انجام می‌گیرد به دلیل ناآگاهی عمومی و شباهت زیاد به ورزش‌های رزمی مانند کونگ فو و ووشو حساسیتی را در مردم عادی به وجود نیاورده و برخی از مردم از روی ناآگاهی به این فرقه پیوسته‌اند.

گفته می‌شود در طی 25 سال گذشته به دنبال روی آوردن مردم به سوی‌ معنویات و به منظورجلوگیری ازگرایش مردم به سوی ادیان الهی 2500 فرقه جدید ساخته شده است که با یک حساب سرانگشتی یعنی تقریبا هفته‌ای 2 فرقه!

گفتنی‌ست، حجت‌الاسلام سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی چندی پیش طی سخنانی گفته بود: دشمنان با طرح عرفان‌های دروغین و مکاتب غیردینی، دین و اخلاق جامعه را هدف گرفته‌اند و ضروری است که صدا و سیما در این زمینه نیز روشنگری کرده و مردم را نسبت به این اقدامات آگاه کند.


 

/ 0 نظر / 4 بازدید