فرشید منافی جایزه گرفت+عکس

دست و دلبازی غرب:

 

در ادامه سیاست اعطای جوایز از سوی غرب به برخی افراد مساله دار و در خدمت اهداف آنها، یکی از مجریان سابق رسانه ملی که جذب رادیو فردا وابسته به دولت آمریکا شده بود دو جایزه را از آن خود کرد.
 

 

alt

alt

به گزارش نهضت سبز نبوی » رادیو فردا دیروز 21 ژوئن (31 خرداد) از اعطای دو جایزه رادیویی «نیویورک فستیوالز» به مجری سابق رادیو فردا خبر داد.
«نیویورک فستیوالز» دو جایزه «بهترین مجری رادیویی» و «بهترین برنامه گفتارمحور روزانه رادیویی» امسال خود را دوشنبه‌شب، بیستم ژوئن، طی مراسمی در نیویورک به فرشید منافی، همکار رادیو فردا، اعطا کرد.
فرشید منافی در مورد مراسم دریافت این جوایز در قبال این لطف غربی ها مدعی شد: «در این مراسم از خیلی‌ها تشکر کردم و مطلب دیگری هم که گفتم این است که در حالی که روزانه خبرهای بدی از شکنجه و دستگیری و اعتصاب غذا و اعدام به گوشمان می‌رسد خیلی سخت است که برنامه طنز داشته باشی.»
منافی همچنین در ادامه خوش خدمتی خود به آمریکا مدعی شد: «در این مراسم این دو جایزه را تقدیم کردم به تمام کسانی که در این دو سال گذشته، بعد از انتخابات ریاست‌جمهوری 88، از بین ما رفتند و دیگر بین ما نیستند و از همه خواستم یک دقیقه بایستند و سکوت کنند و همه هم این کار را کردند.»
فرشید منافی زاده گوینده رادیو جوان بود و برنامه روی خط جوانی را اجرا می کرد. او در خرداد سال 1389 از ایران خارج شد، و جذب رادیو فردا وابسته به دولت آمریکا شد، و با اجرا برنامه ای به اصطلاح طنز با عنوان رادیو پس فردا، عملا در خدمت جنگ نرم، علیه نظام قرار گرفت.
وی پس از آنکه تصویرش در یک مهمانی زیرزمینی و در جمع افراد جذب شده به یکی از فرقه های عرفان های کاذب دیده شد، از کار کنار گذاشته شد. فرشید منافی از اعضای اصلی گروه منحرف TSM بود و حتی ازدواجش با یکی از اعضای این گروه را ، کاملا با آداب این فرقه انجام داده است. مراسم ازدواج فرشید منافی و همسرش که در منزل رییس این فرقه در ایران صورت گرفت کاملا با تایید رهبر اصلی این فرقه از طریق چت با آمریکا بوده است.
گفتنی است پیش از این افراد بسیاری از اصلاح طلبان نظیر شیرین عبادی، اکبر گنجی، سروش، زیدآبادی، جعفر پناهی و رسول اف جوایزی از این دست را از نهادهای غربی گرفته بودند.

1/112


alt

 

/ 0 نظر / 3 بازدید