روحانی قلابی فتنه گران لو رفت! +عکس

فردی که سایت فتنه گران او را مجتهد و طلبه حوزه علمیه معرفی می کنند، فردی نیست جز آرش هنرور شجاعی که نه تنها روحانی نبوده بلکه حدود یک سال پیش با نام مستعار آرش بی خدا بازداشت شده و عکس های او با کراوات نیز در فضای مجازی موجود است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، نزدیک به یک سال از بازداشت فردی به نام آرش هنرور شجاعی می‌گذرد. وی که با اتهاماتی از قبیل اقدام علیه امنیت ملی، تبلیغ علیه نظام، توهین به مقدسات، توهین به روحانیت، جعل اسناد و مدارک تحصیلی محکوم شده است.

اخیرا  برخی از سایت های فتنه از جمله "جرس" او را طلبه حوزه علمیه و دارای درجه اجتهاد معرفی کرده اند، در عین حال چند سایت دیگر هم به نقل از مادر وی نوشته اند که وی درس های حوزوی را از روی سی دی یا به شکل آنلاین خوانده است!

آرش هنرور شجاعی با نام مستعار" آرش بی خدا" با ارتباط با برخی سفارت های اروپایی فضای تبلیغی ضد دین را پی گیری می کرد. وی که از عوامل سایت هایی در داخل کشور که اقدام به انتشار مطالب الحادی و کفرآمیز علیه مبانی دینی و اسلامی می‌کردند، بود.

تخریب دین، نفی وجود خدا و به تمسخر کشیدن اسلام مهمترین اهداف این سایت بود. وزارت اطلاعات در آن زمان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: گردانندگان و عوامل اصلی این سایت غیرقانونی با ایجاد شبکه‌ای گسترده از سایت‌ها، وبلاگ‌ها، تالارهای گفت‌وگو و فعالیت در شبکه‌های اجتماعی با استفاده از هویت‌های جعلی، رمزنگاری های پیچیده و پشتیبانی فنی برخی از مرتبطین سفارتخانه‌های کشورهای غربی، اقدامات همه جانبه و سازمان یافته‌ای در راستای توهین به مقدسات و باورهای مذهبی و اعتقادی مردم پرداخته بودند که پس از رهگیری در فضای مجازی و شکستن لایه‌های متعدد حفاظتی و رمزشکنی پیچیده دیجیتالی از سوی نیروهای اطلاعاتی، اعضای این شبکه ضد دین شناسایی و دستگیر شدند.

در تحقیقات انجام شده از دستگیر شدگان، نقش برخی از سفارتخانه‌های کشورهای اروپایی و عناصر صهیونیستی از جمله عوامل فرقه ضاله بهائیت در این اقدام دین‌ستیزانه کشف شده و متهمان نیز به داشتن ارتباط با عوامل بیگانه اعتراف کردند.

آرش بی خدا مدیر ارشد دستگیر شده سایت های ضد دینی در فضای مجازی که در قم بازداشت نشده است بلکه در سعادت آباد تهران بازداشت شده، دوران کودکی و جوانی خود را این‌گونه توصیف می کند: "پدرم در دوران قبل از انقلاب سمپاد چریک های فدایی خلق بود به همین دلیل، تحت فشار بسیار از ایران خارج شدیم و به آلمان رفتیم. کودکی من در این عوالم گذشت که پدرم می خواست مرا با اندیشه های کمونیستی پرورش دهد و در زمانی که من می خواستم به مدرسه بروم او مرا در مدارس اسلامی تحت سفارت جمهوری اسلامی ثبت نام نکرد. من در مدارس معمولی آلمانی یعنی مدارس مسیحی دوران تحصیل خود را سپری کردم"

وی در ادامه خاطر نشان می کند: بعد از بازگشت به ایران از طریق یک موسسه آموزش زبان آلمانی وآشنایی با دو نفر به نام های حمید و علیرضا که یکی از آنها از مدیران موسسه بود و دیگری از دانش پذیران بود، توانستم با بخش فرهنگی سفارت آلمان در ایران ارتباط برقرار کنم و با وعده هایی همچون گرفتن تابعیت آلمانی و استخدام به عنوان معلم رسمی زبان با آنها وارد همکاری شوم.

ارتباط گیری این فرد با سفارت آلمان در تهران او را در جریان افکار شوم غربی ها برای پیاده سازی هدفی ضد اسلامی قرار می دهد. به طوری‌که او متوجه می شود که اروپاییان برنامه مدونی برای تخریب اسلام در پیش گرفته اند.

وی با اشاره به اینکه  سیاست کشور آلمان در راستای تخریب چهره اسلام بر این مبنا بود که افکارکسانی‌که وارد خاک این کشور می شدند مورد تجزیه و تحلیل قرار می گرفت، افزود: «این سیاست با افزایش گرایش به اسلام در اروپا تغییر پیدا کرد و بر این مبنا قرار گرفت که آنها قبل از ورود مهاجران به کشورشان با ایجاد یک برداشت تحریف شده‌، سکولاریزه و غیر ولایی از اسلام وارد عمل شوند لذا طرح اروپایی سازی اسلام را مطرح کردند و در این راستا با دعوت از دو اسلام شناس آلمانی به ایران و برگزاری یک جلسه محرمانه در سفارت قرار شد طرحی با عنوان اسلام اروپایی مطابق با ارز شهای غربی شکل گیرد، این فرد موظف می شود اسلام را از طریق کتابی که با ارزشهای غربی و با فرآیندهای جهانی شدن و مدرنیته کاملا سازگار است به دانشجویان بورسیه آلمان معرفی کند، بدون آن‌که از این کتاب نامی ببرد؛ کتابی که تدریس آن سبب می شود که فرد به شخصی ملحد تبدیل شود.

ارتباط گیری با سفارت کشور آلمان در تهران، شرکت در جلسات محرمانه ضد دین، مطالعه و تدریس کتابهای الحادی و انحرافی همه و همه سبب می شود تا او خود را برای تبلیغ اسلام اروپایی در فضایی جدید آماده کند.

فعالیت های این فرد که دوران تحصیل خود را در آلمان به مدرسه غیر اسلامی رفته است زمینه را برای تشکیلاتی که دارای شبکه ای سیال و خدمتگزار در سیاست های ضد دین است فراهم می آورد تا اعضای فرقه بهائیت که همواره در پیگیری سیاست های ضد ایرانی و ضد اسلامی پیش‌گام و مقدم بوده اند از سوی شبکه های اطلاعاتی و سیاسی به این پروژه گره بخورند و بخش مهمی از این پروژه شوند تا شاید بتوانند از این راه ضربه ای را به کاملترین دین آسمانی وارد آورند .

با پی گیری خبرنگار وب گردی باشگاه خبرنگاران به نقل از سایت روات حدیث هیچ یک از بیوت علما حتی بیت مرحوم منتظری یا آقای صانعی در پرس و جوی غیر رسمی روات حدیث، مطلبی دال بر ارتباط با نامبرده بیان نکردند. در برخی از سایت ها از نامه توصیه آمیز بیت آیت الله جوادی آملی نیز نامبرده شده بود اما طلاب مرتبط با بیت این مرجع تقلید نیز چیزی از آرش هنرور به خاطر نداشتند. حتی مقسمین شهریه نیز که تقریبا تمامی طلاب را می شناسند، نام وی را در دفاتر شهریه ثبت نکرده بودند. در سابقه طلاب رسمی حوزه پس از جست و جو در دو سامانه مرکز خدمات حوزه های علمیه و مرکز مدیریت حوزه علمیه قم نیز اسم آرش هنرور شجاعی یا اسامی مشابه پیدا نشد.

در عین حال جستجو برای یافتن کسانی که آرش هنرور شجاعی را در سر درس مراجع تقلید دیده باشند، در میان طلاب ۱۰ سال اخیر حوزه علمیه قم نیز که در زمره دوستان و هم درسان تحریریه روات حدیث قرار دارند، با شکست مواجه شد. نه کسی وی را دیده بود و نه کسی با این نام مورد شناسایی طلاب قرار گرفت.

/ 0 نظر / 34 بازدید