شبکه آی فیلم و ترویج بی حجابی در ماه مبارک رمضان با مسابقه فنون الفوز

مدتی است که شبکه «آی فیلم» با پخش سریال های قدیمی سیما و برای کسانی که از گیرنده دیجیتال استفاده می کنند  به جای شبکه الکوثر قابل دریافت می باشد. آنچه عجیب است اینکه شبکه الکوثر که شبکه ای معتبر و مروج فرهنگ ایران و مکتب اهل بیت برای جامعه عرب زبان می باشد برای هموطنان داخل کشور از پخش دیجیتال حذف شده و شبکه آی فیلم با سریال ها ی تکراری جایگزین آن شده است.

 

به گزارش سایت عصرشیعه، مدتی است که شبکه «آی فیلم» با پخش سریال های قدیمی سیما و برای کسانی که از گیرنده دیجیتال استفاده می کنند به جای شبکه الکوثر قابل دریافت می باشد. آنچه عجیب است اینکه شبکه الکوثر که شبکه ای معتبر و مروج فرهنگ ایران و مکتب اهل بیت برای جامعه عرب زبان می باشد برای هموطنان داخل کشور از پخش دیجیتال حذف شده و شبکه آی فیلم با سریال ها ی تکراری جایگزین آن شده است.

و اما نکته قابل توجهی که اینجا باید به آن اشاره کرد این است که  در بین برنامه های ماه مبارک رمضان  «آی فیلم»، مسابقه ای است به نام فنون الفوز. در مسابقه فنون الفوز  کار به جایی رسیده که در آن بعضی از  خانم ها نه تنها حجابی بر سر ندارند بلکه از لباس های بدون آستین نیز استفاده می کنند!!!

حال باید دید که مسوولین محترم صدا سیما چه پاسخی در باره این مساله خواهند داد، در حالی که می شد از عرب زبانهای محجبه کشورهای اسلامی در راه ترویج فرهنگ حجاب و عفاف استفاده کرد اما حال سیمای جمهوری اسلامی مقلد کانالهای عربی شده و تنها چیزی که در این مسابقه اهمیت ندارد حجاب است. گفتنی است که برنامه فنون الفوز  تاکنون تنها برنامه تولید شبکه آی فیلم در ماه مبارک رمضان بوده است. 
جالب است بدانید در معرفی این مسابقه توسط سایت آی فیلم آمده است: این مسابقه که باحضور اعضای خانواده هایی از 12 کشور عربی در امارات تولید شده، فرصتی است تا نمایندگان کشورهای عربی با عقاید و مذاهب مختلف، هنرهای نمایشی خود را بیازمایند و با آثار برگزیده و شخصیت های سینمای ایران آشنا شوند. مسابقه «فنون الفوز»که جایزه اش یک خودرو است با هدف ایجاد ارتباطی صمیمانه با مخاطبان در همه کشورهای عربی تولید شده و در ماه رمضان پخش خواهد شد.
قضاوت را به شما واگذار می کنیم ...

/ 0 نظر / 3 بازدید