اعتراض شدید مردم، تئاتر مذهبی را نیمه تمام گذاشت!

در پی اعتراض این فرد و با توجه با نمایش ضعیف تئاتر سایر مردم نیز ضمن اعتراض به این نمایش، آن را موجب وهن مقام حضرت فاطمه فاطمه (س) دانسته و ضمن http://www.seratnews.ir/files/fa/news/1390/2/7/9476_432.jpgاعتراض به این تئاتر سالن نمایش را ترک کردند .

نهضت سبز نبوی به نقل ازصراط - درپی اعتراض تماشاگران به ظاهر و محتوای تئاتر "بهشت روی اقیانوس" پخش این نمایش نیمه تمام ماند.
به گزارش صراط نیوز، ٢روز گذشته تئاتر بهشت روی اقیانوس که در تالار وحدت به نمایش گذاشته شده بود به دلیل اعتراض شدید تماشاگران نیمه تمام ماند .
این نمایش که به مناسبت ایام فاطمیه (س) اکران می شود از لحاظ ظاهری و محتوایی بسیار ضعیف و به دور از شان حضرت زهرا (س) ساخته شده است .
بنا براین گزارش در حالی که 20 دقیقه از زمان اجرای نمایش می گذشت یکی از تماشاگران به طور ناگهانیاز جای خود برخواسته وفریاد زد : این است حضرت زهرا(س)؟ این است نشان دادن عصمت کبری؟
در پی اعتراض این فرد و با توجه با نمایش ضعیف تئاتر سایر مردم نیز ضمن اعتراض به این نمایش، آن را موجب وهن مقام حضرت فاطمه فاطمه (س) دانسته و ضمن اعتراض به این تئاتر سالن نمایش را ترک کردند .
در همین حین یکی دیگر از تماشاگران فریاد زد: آیا کسی نیست به این تئاترها نظارت کند ؟
آیا این تئاترها که با حمابتهای مالی برخی ساخته می شود هیچ نظارتی از طرف وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی قرار نمیگیرد؟
بعد از این اعتراضات برقهای سالن روشن شده و مردم رفته رفته از سالن خارج شدند
هر چند در این میان برخی منتظر آمدن مسولان اجرای تئاتر بودند اما کسی حاضر به پاسخگویی نشد .
نمایش "بهشت روی اقیانوس" نوشته میلاد اکبرنژاد به کارگردانی سید جواد طاهری از 31 فروردین در تالار وحدت روی صحنه رفته بود.

/ 0 نظر / 4 بازدید