پدر شهیدان منکرسی: دیدار رهبر انقلاب هدیه الهی بود

خبرگزاری فارس: پدر شهیدان منکرسی که رهبر انقلاب شب گذشته سرزده به دیدارشان رفت، گفت:‌ همیشه آرزوی دیدار رهبر را داشته‌ایم چرا که ایشان اولی‌الامر منکم هستند و خداوند رهبری ایشان را به ما هدیه کرده است؛‌ دیدار ایشان هم هدیه‌ای از جانب خداوند برای خانواده ما بود.

خبرگزاری فارس: پدر شهیدان منکرسی: دیدار رهبر انقلاب هدیه الهی بود

حاج جلیل منکرسی در گفت‌وگو با خبرنگار ایثار و شهادت باشگاه خبری فارس «توانا» در خصوص دیدار سرزده رهبر معظم انقلاب با خانواده شهیدان منکرسی اظهار داشت: شب قبل از دیدار با منزل ما تماس گرفتند و گفتند برای تصویربردای به خانه شما می‌آییم؛ فردای آن شب هم یعنی شب گذشته، ابتدا چند نفری به خانه ما آمدند و بعد از مدتی گفتند امشب آقا به منزل شما می‌آیند؛ این تقریباً نیم ساعت از تشریف‌فرمایی آقا بود.
وی ادامه داد:‌ ما با شنیدن این خبر دیگر آرام و قرار نداشتیم، وقتی آقا وارد خانه شدند، سر از پا نمی‌شناختیم و بنده به قدری خوشحال بودم که احساس کردم دارد جان از بدنم بیرون می‌شود؛ در خانه هم جز اهالی خانواده فرد دیگری نبود که اگر مردم مطلع می‌شدند اینجا دیگر غوغا می‌شد.
این پدر شهیدان با بیان اینکه این نخستین باری است که رهبر انقلاب به منزل آنها می‌روند، گفت:‌ البته در دوران ریاست جمهوری مقام معظم رهبری یعنی حدود 20 سال پیش بنده خدمت رهبر انقلاب رسیده بودم و ایشان را از نزدیک زیارت کرده بودم اما دیدار شب گذشته حال و هوای دیگری داشت که از وصف آن ناتوانم.
منکرسی بیان داشت:‌ همیشه آرزوی دیدار رهبر را داشته‌ایم چرا که ایشان اولی‌الامر منکم هستند و خداوند رهبری ایشان را به ما هدیه کرده و ما را با تبعیت و فرمانبرداری از ایشان هدایت کرده است.
پدر شهیدان منکرسی گفت:‌ دیدار شب گذشته در یک فضای بسیار صمیمانه و ساده اتفاق افتاد؛ انگار نه انگار که عالی‌ترین مقام کشور به منزل محقر ما آمده‌اند؛ آقا با کلام بسیار خودمانی با همه ما صحبت کردند و دختر کوچکم برای آقا شعر خواند و چند سوره قرآن قرائت کرد. بعد هم رهبر حال مادر شهیدان را پرسیدند و با ما صحبت کردند.
وی ادامه داد:‌ تازه بعد از رفتن آقا، فهمیدیم که چه مهمان عزیزی داشتیم و ما تا نیمه شب خاطره این دیدار را برای هم تعریف کردیم و از اینکه نتوانستیم از ایشان و همراهانشان به خوبی پذیرایی کنیم، ناراحت بودیم.
پدر شهیدان منکرسی با بیان اینکه ما فقط خواهان سلامتی و طول عمر رهبر معظم انقلاب هستیم، اظهار داشت‌: حضور رهبر انقلاب در خانه شهدا برای دلداری دادن و دلجویی کردن از آنهاست و چه چیزی از این بهتر که دل ما با دیدن آقا تا مدت‌ها شاد خواهد بود، حضور ایشان در منزل ما یک هدیه الهی بود.
وی گفت:‌ خانواده شهدا در این برهه از انقلاب اسلامی که دوره بسیاری حساسی است و چشم امید همه ملت‌های مسلمان و مجاهد به ماست، باید در اطاعت و پذیرش ولایت و امر به معروف نسبت به سایر اقشار کشور پیشرو باشند و بهترین الگو در این مسیر خود مقام معظم رهبری هستند.
به گزارش توانا، خانواده منکرسی در دوران دفاع مقدس دو شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است؛ شهید «محمدوفا منکرسی» در سومار به مقام شهادت نائل شده و شهید «محمدهادی منکرسی» از نیروهای اطلاعات عملیات است که در حلبچه عراق به شهادت رسیده است. پدر شهیدان منکرسی نیز از رزمندگان سرافراز دفاع مقدس است که در عملیات کربلای 5 حضور داشته است.

/ 0 نظر / 21 بازدید