یک مخاطب بی بی سی مچ پونه قدوسی را بر روی آنتن زنده گرفت

مخاطب بی بی سی در پاسخ به سوال پونه قدوسی مجری نوبت شما که چرا حاشیه ها در مرکز توجه قرار گرفته اند گفت: نمونه اصلی که به حاشیه رفت تجاوز صادق صبا http://hamoonnews.com/images/stories/fetneh/2011710125935630.jpgبه شما بود.

نهضت سبزنبوی به نقل از باشگاه خبرنگاران، دیشب (چهارشنبه شب) مجددا یکی ازمخاطبین شبکه بی بی سی فارسی در برنامه "نوبت شما" موضوع تجاوز "صادق صبا" (رئیس بی بی سی فارسی) به "پونه قدوسی" (مجری این برنامه) را مطرح کرد.

پیش از این هفته گذشته خبرنگار وبگردی باشگاه خبرنگاران از تجاوز صادق صبا رئیس بخش فارسی بی بی سی به قدوسی خبر داده بود که این خبر بازتاب گسترده ای یافت و با دستپاچگی مجریان بی بی سی همراه شد.

چهارشنبه شب این هفته نیز موضوع برنامه نوبت شما، درباره انتخاب هیئت مدیره تیم های "استقلال" و "پیروزی" بود. این شبکه با طرح سوالاتی نظیر«به نظر شما ترکیب اعضای جدید هیات مدیره این دو باشگاه چه تاثیری می تواند بر عملکرد آینده تیم های پرسپولیس و استقلال داشته باشد؟ فکر می کنید انتخاب اعضای جدید سیاسی است یا ورزشی؟» و «نظر شما درباره انتخاب اعضای جدید هیات مدیره باشگاه پیروزی و استقلال چیست؟ درباره نحوه گزینش این اعضاء چه فکر می کنید؟ آیا حضور افرادی که صرفاً دارای پیشینه ورزشی باشند، می تواند به رشد و پیشرفت این تیم‌ها کمک کند؟» سعی کرد تا با استفاده از موضوع پر مخاطبی همچون فوتبال و همچنین با دست گذاشتن بر روی دو تیم پر طرفدار استقلال و پیروزی، حکومت ایران را به چالش بکشد.

همه چیز تا اینجا بر وفق مراد بی بی سی بود تا اینکه یکی از مخاطبین گلچین شده بی بی سی روی خط آمد و گفت: خانم قدوسی! به نظر من بحث های حاشیه ای همیشه به همه چیز لطمه زده و اصل بحث را زیر سوال برده است. نمونه آن تیم استقلال و پیروزی که همیشه حاشیه ساز بوده اند و این حاشیه ها اصل فوتبال و ورزش را زیر سوال برده است. بعضی اوقات این خود حاشیه ها نیستند که مهم هستند بلکه این جذابیت حاشیه ها است که اصل رو زیر سوال می برد.»

در این هنگام مجری برنامه پرسید: فکر می کنید چرا به جای اصل بازی این قدر تمرکز بر روی حاشیه ها است ؟»

این مخاطب پاسخ داد: «من یک مثال می زنم تا موضوع روشن شود، نمونه اصلی که به حاشیه رفت تجاوز "صادق صبا" به شما بود.»

در این هنگام پونه قدوسی در حالی که تمرکز خود را از دست داده بود با دستپاچگی گفت: «آقای ... از کردستان دارین از حرف های بی ربط می زنید لطفا.» (جمله بندی از خانم قدوسی می باشد)

گفتنی است که وقتی برای اولین بار هفته گذشته باشگاه خبرنگاران، خبر تجاوز مدیر بی بی سی فارسی(صادق صبا) به "پونه قدوسی" را منتشر و از حذف این مجری از برنامه های این شبکه خبر داد، این مجری بعد از چند روز با حضور مجدد در شبکه مدعی شد که به ماموریت رفته بود اما هیچگاه مشخص نشد این چه ماموریتی بوده که هیچ خروجی خاصی از آن منتشر نشد!

نکته جالب در برنامه چهارشنبه شب هم این بود که پونه قدوسی در انتهای برنامه گفت که هفته آینده حضور نخواهد داشت چون می خواهد به تعطیلات برود. گویا همواره در بی بی سی، تجاوز با تعطیلات با ماموریت اجباری همراه است!

 

/ 0 نظر / 11 بازدید